Příspěvky uživatele - 226.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Favorita Morettini 3, 23.7.2019
Trochu mě mrzí, že FM 3 dozrává současně se Springcrestem, doufal jsem, že bude odstup alespoň týden. Lucas
Merunka Congat - šarka?, 6.7.2019
No poté co jsem musel pro šarku zlikvidovat svůj nejlepší strom - Bergeron a letos zjistil na některých peckách u Sweet red počínajcí šarku, tak vysazuji jen rezistentní, či odolné odrůdy. Letos jsem tak vysadil Betinku a Harcot,  Pokud ... celý příspěvek >
Monilioza?, 15.5.2018 Obsahuje fotku
Již asi 3. rok, vždy z jara pozoruji na 2 větvích již vzrostlého stromu-Kordie změny na listech. Postižené listy buď otrhnu, či sami zaschnou. Mohla by to být monilioza? V tom případě by bylo asi vhodné postříkat tyto větve např. Horizonem v době... celý příspěvek >
Už roubovat?, 10.4.2018
Mám dilema, jelikož uložené rouby v lednici (jabloně a zejména i peckoviny) začínají být dost narašené, zvažuji, zda již roubovat za kůru. Na zahradu se dostanu jen o víkendu. A již nyní šla částečně odloučit kůra u jabloní, obávám se, že za 2-3... celý příspěvek >
Asijská hrušeň - Černání stromku, konec?, 9.1.2018
já dezinfikuji nářadí slivovicí  (dar pochybného původu) Lucas
Štěpkovač Powersilent 2800, 21.9.2017
Hodlám koupit štěpkovač Powersilent 2800, máto někdo s ním zkušenosti, či zvoliti jiný do 5000Kč? díky Lucas
Pozdní slivoň Presenta, 21.9.2017
Presentu mám již 3. rok, vloni i předloni dozrála začátkem října.Žlutavá dužina, trochu sušší oproti domácí švestce, spíše sladká. Na dané období velmi dobrá. Úrodnost menší. Lucas-podhůří Šumavy 495m
Pomrazová opatření, 20.4.2017
V neděli po týdnu pojedu na svou zahradu (podhůří Šumavy 480m, ovocnářská oblast, kde pěstuji i meruňky a broskve) a půjdu zkontrolavat všechny hrůzy, které mráz napáchal. Zatím dle sousedů teploty v noci -1 až -2. Takže uvidíme. Mám dotaz jak pomoci... celý příspěvek >
Mráz, 16.4.2017
dle rady Českého zahrád.svazu: U jednotlivých menších stromů v rizikových dnech je možné překrytí koruny netkanou textilií, kterou při větším chladu můžeme navíc jemně zakropit vodou - ta opět dodá určité množství skupenského tepla. Určitou... celý příspěvek >
Mráz, 16.4.2017
když už jsme u tý ochrany- má vůbec smysl obalit menší strom (dejme tomu 3m vysoký) netkanou textilií? Co třeba použít tenký igelit, kterým se zakrývá při malování? Lucas
Postupná úroda jahod (druhy), 18.3.2017
to já též- pěstuji jen Karmen... Lucas
Dotaz na odrůdu, 18.3.2017
Ambrosii z Lidlu jsem s chutí snědl, bohužel s odolností ke strupovitosti to asi nebude žádná sláva... Lucas
Pozdní slivoň Presenta, 12.10.2016
Je to tak, Netvrdím, že jde o super polohu pro meruňky, Jsem v typické jabloňářské oblasti- Chelčicko, Okolní sousedi jsou profesionální sadaři. Ale i letos, kdy na Moravě téměř vše pomrzlo, na českobudějovicku o 100m níže také moc nebylo - tak jsem... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 11.10.2016
Presenta u mě ve 480 m letos i vloni uzrála velmi dobře. Jsem i přes vyšší nadmořskou výšku v podhůří Šumavy v celkem příznivé sadařské lokalitě. Pěstuji i meruňky celkem s úspěchem.  Plody větší, tužší, dužina nažloutlá, nasládlá, dobře šla od... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika