Příspěvky uživatele - 220.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změny ve fóru ++++, 21.7.2023
Já jen že jsem tu dlouho nebyla a žasnu, co se tu děje. To všechno kvůli nějaké změně? Jakoby se to hodilo, aby se tu vypustilo tolik ošklivého? Bývala to solidní diskuse.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 28.6.2023 Obsahuje fotku
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 28.6.2023 Obsahuje fotku
A ještě
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 28.6.2023 Obsahuje fotku
Mě taky, asi bude aktivní, když něco pošleme 
Lopatkovec - díry na listech, 2.2.2023
To je vyloženě prosekané, podle mě je to způsobeno mechanicky, nemohl třeba spadnout a listy se pohmoždily? Na škůdce se mi to nezdá.
Rakytníkový džem, 12.11.2022
Kyselost je nejspíš daná odrůdou, ale nevím, proč čekat na mráz. To má smysl např.u Aronie, pokud jí dřiv nesežerou ptáci, ale rakytník se sklízí dokud jsou plody pevné, jinak se dají těžko otrhat. Pokud víte odrůdu, tak se dá zjistit doba sklizně.... celý příspěvek >
Co je to za rostliny a lze je seříznout?, 21.8.2022
Souhlasím s Lídou, jen bych nečekala na jaro, já je seřezávám kdykoliv během roku a vrcholy vždycky zakoření i pahýl obrazí.
Nazev rostliny, 27.6.2022
Šrucha
Sazenice borůvek - kde nejlépe koupit, 5.2.2022
Souhlasím, mám 4, tu nejstarší už skoro 20 let a plodí víc, než ty novější. 
Jak ošetřit rebarboru před zimou?, 19.11.2021
Rebarbory si skoro nevšímám, jen občas vykroutím ošklivé listy. Při sběru řapíků se musí nekolik listů nechat. No jinak, jako vše, má taky svou životnost, takže za pár let si koupit novou.
Kliešte v záhrade – aký repelent, 16.8.2021
Do 3/4 l převařené vody vhodit sáček - koření Vitana- rozmarýnu a nechat vychladnout, přecedit a přidat 1lžíci vinného octa. Nechat v lednici. Bez toho octa jde postříkat i trávník.
Kliešte v záhrade – aký repelent, 15.8.2021
Na netu je hodně receptů, já použila silný výluh z rozmarýnu a bílý ocet.
Rakytník nekvete, neplodí, 28.7.2021
Rakytník, jak se píše, je celkem nenáročný. Květy opravdu nejsou vidět, takže spíš vidím problém v opylení, směr větru je dost důležitý. Já vůbec nehnojím, nezalévám i když je sucho a plodů je hodně. A slunce nemá celý den.
Kdo poradi, 25.7.2021
No je to teda dáreček  ale květ je nádherný.
Okurky nakladacky, 7.7.2021
určitě slimáci, u mě jeden den vykouknou ze země a druhý den tam nejsou. Taky je sázím až když jsou větší.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika