Příspěvky uživatele - 22.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vykusuje jablka na stromech?, 14.8.2021
Mám také stejné problémy se sršni a vším co mě žerou jablka. Sázím teď jen zimní jabloně a doufám, že jak budou jablka dozrávat bude zima a potvory už nebudou lítat.
Množení rybízu, 3.5.2020
Vážím si Vaši odpovědí. Myslela jsem, že je to rybíz. Roubovat neumím, zkusím o tom něco načíst. Ale asi bude méně práce koupit nový stromek když budu chtít rozšířit zahrádku :-). Děkuji Jakešová
Množení rybízu, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Mám dotaz, mám stromek rybízu(sázený minulý rok) a pustil mi větvičku ze země(je spojena s kmenem)dala jsem přes něj hlínu a zatížila jsem ho kamenem.myslíte že mi pustí kořeny a budu ho moci zasadit jinam? Děkuji za odpověď. Rybíz pěstuji poprvé tak... celý příspěvek >
Šalvěj pomoučená - trvalka nebo letnička?, 22.10.2019
Budou i se semínek takhle bohaté a krásné? A proč zmiňujete řízkování? Mně by úplně stačilo, kdybych takhle krásnou a " košatou" šalvěj mohla zase na jaře vidět na záhoně. Ale nejsem příliš zkušený zahradník :-) takže jsem rada za každou radu.... celý příspěvek >
Roubování rajčat, 16.4.2017
Vážený pane realisto! Reálně je komzumujete, ať brambory, čí rajské jablíčka.Jde to! Není nic snadnějšího.O to lépe se to musí ošetřit proti plísním.Dvojí ztráta.Pouze částečná úroda. Jisté lobistické přemýšlení zemědělského sektoru vrámci... celý příspěvek >
Banánovní Musa acuminata, 25.6.2015
Ahoj, mám doma krátce banánovník Musa acuminata. Doteď krásně šel a začal strašně růst. Měl docela malý květináček už a kořeny dole prorůstaly, tak jsem ho přesadila. Nevím proč, ale najednou začal trochu povadávat (svěšenější listy), ale novej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika