Příspěvky uživatele - 252.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jikov 1414, 29.4.2017
Nejspíš to budou netěsnící hřídelové kroužky.
Jak se zbavit včel samotářek?, 12.4.2017
Právě, protože jsem tak dlouho včelařil, tak vím, jak se ke včelám chovat a co si můžu, nebo nemůžu dovolit. Za ty roky praxe to přešlo do krve tak, že činnosti provádím automaticky. Poznám, kdy je třeba se včele vyhnout a kdy si ji mohu vzít do... celý příspěvek >
Hecht 7100, 14.1.2017
Tady máte ještě jinačí strojek Fermer, v Bělorusku pouze za15 580 000 BYR. Dají se na něm vypínat kola, přímo na klečích
Likvidace pýru, 26.4.2016
Jak hluboko má kořeny, nevím a neni to podstatné, protože nejsou rozmnožovacím orgánem. Oddének je to čím se pýr rozmnožuje. Ten je v hloubce několika cm, na kyprých úživných půdách, může dorůst oddének i více než dva metry, během jedné sezony. Pýr... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
Vynikající příspěvek!!! Mnohokrát Bravo!!! Když budete takto pokračovat, začnete se mi líbit a kdybyste měl žákajdu dal bych vám do ní velkou hvězdičku.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
Nevím pořád proč tomu říkáte pořád dotace, nikdo vám zadarmo nic nedá a v konečné fázi tohoto podvůdku máme nového multimilionáře. Je to jen obezlička, pomocí které se oživí trochu výroba ve vlastní firmě. Základní cena motoru je značně nadsazena.... celý příspěvek >
Kultivátor Mac Allister, 25.3.2015
Já si myslím pane hrabě, že jste vedle, jak ta jedle. Je skutečně nutné číst návod ještě před použitím výrobku. Návod by měl být v jazyce českém a v témž rozsahu, jak je v jazycích jiných. Tady se kloubí dvě věci. Lenivost ve čtení u majitele.... celý příspěvek >
Vari převodovka DSK 317, 4.3.2015
Ještě k tomu RADECU, je to podle ČSN ocel 19 810, k témuž použití je levnější varianta v podobě nelegované nástrojové oceli ČSN 19 192. Obě byly produktem hutě, kterou zpěvný ptáček stehlíček přivedl do stavu, který milují „nepřízpusobiví“. Nevím,... celý příspěvek >
Pravda o bramborách II, 9.2.2015
Myslím si, že to strašení solaninen, je velké BUBUBUBU. Zde máte pěkné počtení, kde se dozvíte, že k otravě solaninem by jste museli těch zelených brambor skonzumovat kýbl. --: SOLANIN A BRAMBORY Solanin není výlučný bramborám a vyskytuje se i v... celý příspěvek >
Stříhání psů, 7.2.2015
Dobrý den. Jak se starat o psí srst? Rodiče si pořídili z útulku dvouletou fenku a teď chtějí po mně rady. Jak často se stříhá takový voříšek?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika