Příspěvky uživatele - 134.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat nový stromek, 12.4.2017
Děkuji! Já ale nejsem ten původní tazatel, jen jsem se přiživil s podobným problémem. Snažim se (byť v stálé časové tísni) něco pochytit z internetu, ale v těch řezech jsem stále kozel zahradníkem. Jedu pro švestku a zítra se ji pokusím... celý příspěvek >
Jak ostříhat nový stromek, 12.4.2017
Děkuji! Dovolím si ještě dotaz (mimo téma, ale čas mě honí): Jdu teď koupit slivoň Čačanskou Lepotici. Ta vypadá podobně, jen těch větví má ještě víc. Postupovat obdobně? Kmínek bych měl raděj vyšší. Děkuji!  PS: Budu stříhat hned v prodejně... celý příspěvek >
Jak ostříhat nový stromek, 12.4.2017
Jako zahradní laik a panic ve stříhání, který se "bojí" řezat stromy, se chci jen ujistit, jestli jsem správně pochopil: Všechny větve mimo modrý ovál (pod ním, i ty silné), zlikvidovat - ostříhat u kmene? Děkuji, Pawel
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika