Příspěvky uživatele - 213.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moruše, 15.4.2017
poloha: jižní Brno - venkov, hlína hnědozem s jílem, máme několik meruněk, jabloň  švestky, hnojím jen málo cereritem, vody ve velká sucha dostávala, letos už jsem ji jednou zalila. Při sázení dostala pod sebe nejspíš písek a zahr. substrát.... celý příspěvek >
Nevím jestli hortenzie přežily zimu, 12.4.2017
Lído, pomoc! Moje nádherná milovaná latnatá má pupínky jako kopřivku, macrophylly už jedou a ona skoro nic. Asi nepokvete, v nejlepším případě, že?           Jitka 
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 12.4.2017
Já bych toho většinu nesázela znovu. Jen třeba ostrůvek trvalek, pár macešek na jaro. Mám sice za domem všechno možné, protože nedokážu odolat, ale od silnice je to přísně podle návrhu. trávník, jehličnany dva a v kamínkovém rohu tři... celý příspěvek >
Moruše, 12.4.2017
Právě že vůbec nekvete, ani ty předchozí nekvetly. Ani náznak nějaké aktivity kromě toho, že ten mini keříček vyhnal vloni tři metrové pruty, které jediné připomínají moruši. Letos vyhání něco pod roubem, nevím jaká může byt podnož.  Jitka
Moruše, 11.4.2017
Mám moruši desátym rokem, nemá ani dva metry, tři větvičky a ani jednu moruši. Co s ní? pěstuji od mládí se stejným výsledkem, toto je již třetí. Vždy co 12-15 letech jsem ji vykopala. Kupuju ze zahradnictví roubované, vždy je to malý proutek a já se... celý příspěvek >
Pestovanie Logangerry, 11.4.2017
Mám Tayberry, což je také malinoostružina, je to samý trn a loňské listí, je to svazek větviček asi metr dlouhých, ale vysoké je to tak polovinu. Vypadalo to, že to zmrzlo, ale začíná to obrůstat, tak to asi zakrátím.   Vedle keře beztrných... celý příspěvek >
Granulovane hnojivo a tekuté a zmatek, 25.3.2017
Do všech jamek dávám granulovaný hnůj, ale neudělaly kupodivu rozdíl ani nezkvašené slepičince, vzala jsem je zespodu z hnoje. Na cizích webech dávali pod rajčata hlavy z ryb, to se mi eklovalo, tak jsem dala kostní moučku a ani jedno rajče... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika