Příspěvky uživatele - 104.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit včel samotářek?, 11.4.2017
Neházejte všechno na včely, nebo včelaře. Včela navíc neni tvorem, který by se nechal cvičit Po těch svinstvech co jste zmínil, se většina včel nevrátí domů a ty co přežily mají jiné starosti, než nahánět nějakého vystrašeného měšťáka. Najděte si... celý příspěvek >
Nůž žabka, 6.2.2017
Zřejmě jsem se nevymáčkl dost srozumitelně a zřetelně. Nenašel jsem ještě literaturu, kde byla popsána technologie ostření břitu na vnitřním oblouku. Ať je to, jak je to, neni to, co by plně uspokojilo. Z dvaceti kluků, co jsme navštěvovali tímto... celý příspěvek >
Hecht 7100, 12.12.2016
Jsou tu dvě možnosti. První - jste opravdu tatar, nebo druhá - chcete se hádat amít stále navrch poslední slovo. A nepřekrucujte!!
Kosa, 12.12.2016
Hoch nepotřebuje rozmýšlet, on si to musí zkusit. Příjde na to, že i řídká louka se jen tak hned nedá kosit ručním nástrojem, kterému se říká kosa, také se zmiňoval o kosisku, no já v Česku, od Ostravy, po Českou Lípu nenarazil na takové co by... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika