Příspěvky uživatele - 11.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bokashi druhé kolo, 27.1.2020
Pasterační teplotu? Pro 134 79: Ano, pasterační. Nebo pasterizační. Obojí je správně. Pasterace (nebo také pasterizace)[1] je jednou z metod konzervace potravin, kterou vyvinul v polovině 19. století francouzský vědec Louis Pasteur. Původně... celý příspěvek >
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 20.11.2018
Dialektičtí marxisté by řekli: "Někde zmrznou, jinde nezmrznou". Záleží na poloze, půdě, hloubce vysazení a tuhosti zimy.     V běžných bramborářských polohách se brambory sázejí koncem dubna proto, aby jim nezmrzla nať. Pokud by... celý příspěvek >
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 20.11.2018
Bacha, ještě nenanastalo po vykopání zimní období Píše Předloni..., takže zimní období nastalo již 2x.
Mohu sklízet rané brambory na podzim?, 20.11.2018
Skutečně nepochopil. Každý, kdo po sklizni raných brambor sází na stejné místo brambory znovu, použije k sadbě staré naklíčené brambory z loňska. Už jen proto, že když sklidíme nové brambory, nechceme jíst ty staré. Že někdo čerstvě vykopané nové... celý příspěvek >
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 20.11.2018
To bude asi tím, že Idared pihovitostí netrpí vůbec.  Listové hnojivo před květem má malý účinek, protože listí ještě prakticky není a dřevo je nevstřebá.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 10.5.2018
Myslím, že mera jabloňová.
Postrekovac pre zenu, 10.5.2018
Skoro osmnáct stováků, jsem již vyhodil dvakrát. Praskají podélně. Taky se mi to jednou stalo. Ale po víc než 10 letech provozu, přes zimu. Podezíral jsem se, že v ní zůstala voda, která zmrzla. Nicméně za tu dobu lehounká teleskopická trubka... celý příspěvek >
Rozmnožovanie mäty odrezkami, 10.5.2018
Nevím, jestli to neděláte moc složitě. U máty nemívám problém, jak ji namnožit, spíš jak ji nenamnožit. Šíří se sama, když ji odrýpnete a zasadíte vyryté oddenky na jakékoli vypleté místo, porostou jak divé.
Pálenka z dýně, 25.9.2017
Deset kg cukrů v 50 litrech maču Vám úplně neprokvasí. Možná by bylo méně pracné posbírat v příkopě popadaná jablka.
Pocta Rubinole, 11.4.2017
Rozela kupodivu menší než Rubinola To není kupodivu. Rubinola roste zřetelně bujněji než Rozela. Aspoň ta moje. Třetí sezónu bych nechal jablka na ochutnání. Vždyť kvůli tomu je pěstujete.
Narašené rouby, 11.4.2017
Narašená rouby třešní a višní se ani roubovat nepokouším. Nedaří se to. U jabloní problémy nejsou. Tradiční chybou je uložení roubů v lednici. Roubům zapíchnutým venku ve stínu v zemi se to nestane. 
Co mě to vyrostlo, 11.4.2017
I jako kapusta to vypadá.
Podzimní termín výsadby broskvoní, 11.4.2017
Mám jednu broskvoň na myrobalánu - Redhaven, roste dobře. Udává se, že s některými odrůdami nemá myrobalán dobrou afinitu a taky míň plodí. To nemůžu potvrdit,  spíš ujímavost oček mi přijde trochu horší. No a taky věčný problém myrobalánů -... celý příspěvek >
Meruňka do vyšší polohy - 456 m n. m., 25.2.2016
Dobrý den, sháním meruňku do vyšší polohy,  na jížní plácek chráněný domem. Půda je jílovice, ale vykopali bychom větší jámu, snad by to stačilo. Minulý rok jsem koupila Kioto, ale chytla mi mi...(teď si nevzpomenu) a uschla. Tak něco... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika