Příspěvky uživatele - 167.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron - po napadení lalokonoscem a stále svinuté listy a schnutí, 18.4.2018
Podle fotografie starší listy jsou pouze svinuté ale jinak v pořádku, zatím bych s ním nic neďelala a pouze přidala rašelinu a přidala rohovinu, je dost brzy dělat nějaké závěry a zatím bych ho ani nestříhala, protože některé druhy špatně obrůstají,... celý příspěvek >
Výcvik pejska, 21.3.2018
Dobrý den, základ výcviku je přivolání a to nemusíte cvičit na cvičáku, pořiďte si dlouhou šnůru, múže být i na prádlo a na procházce a itřeba doma na zahradě, šňůru navažte na obojek a při povelu ke mě šňůrou trhněte, jestli že pejsek přijde k vám... celý příspěvek >
Choroba rododendronu, 25.12.2017
Má odpověď je, na první dotaz je, to,že některá poupata nevykvetou je úplně normální a záleží také na přírodních podmínkách, hlavně je důležité po odkvětu všechna poupata neodkvetlá ale i odkvetlé květy odstranit a u druhého dotazu může být příčin... celý příspěvek >
Které kytky raší pozdě?, 19.4.2017
Já tam mán turan a podzimní nízkou astru a karafiát a všechny druhy se rozrůstají a kvetou po různou dobu a když se moc rozrostou tak je jen ostříhám.Jarka
Kávová sedlina, 11.4.2017
Kávová sedlina je výborná ke všem kyselomilným rostlinám a mě zabírá i na slimáky.Jarka
Název skalničky?, 11.4.2017
To je řebčík.Jarka
Vyžrate puky na jabloni, 11.4.2017
Mladé pupeny nazobávají sýkorky.Jarka
Vyštipování květů paprik, 8.4.2017
Dobrý den, měla bych takový dotaz, předpěstovávám si papriky, které budu vysazovat na záhon až po zmrzlých ale už nasazují na květy, chtěla bych vědět zda by nebylo lepší květy zatím vyštipovat aby to rostlinky zbytečně nevysilovalo.Jarka
Vějířovka ze semínka, 2.3.2017
Dobrý den, minulý rok jsem si sezbírala semínka s vějířovky, letos jsem je vysela už začátkem února, vzešlo mi pouze jedno a to až skoro po měsíci, pro mne to bylo velké zklamání, verbeny mi vzešly dobře tak nevím co jsem udělala špatně, jak to bude... celý příspěvek >
Zase růže, 28.2.2017
Jedná li se o růži ploucí měla by být přivázána k nějaké opoře a určitě částečně tvarovat, to co je na fotu mi připadá jako koště, tyto růže se jen prostřihávají aby nebyly moc husté a odstřihávají se jen odkvetlé květy, každý rok můžete zkrátit... celý příspěvek >
Jak naklicit hlizy begonii, 28.2.2017
Je dobré dát je před nakličováním do vlažné vody na chvíli a pak je posadím na vlhkou rašelinu, nepřikrývám mám špatné zkušenosti, že hlízy uhnijou.Jarka
Sýkorky a dravci, 28.2.2017
S tímto problémem jsem se taky setkala, ono to nemusí být jen proto, že tam chtějí hmízdit ale taky proto, že kradou mláďata, vyřešila jsem to tak, že jsem ustřihla víčko od ředidla a přitloukla na otvor, je dostatečné na vlet menších ptáků a brání... celý příspěvek >
Kompost - přehazování, 9.12.2016
Máte pravdu v tom, že nekladou vejce ale jsou vejcorodé to znamená, že při jejich vypuzování jsou malí slepýši již plně vyvinuti ale nenalézám vejce ale pouze obaly a jsou o dost větší než vajíčka slimáků a v kompostu nikdy žádná vajíčka slimáků... celý příspěvek >
Kompost - přehazování, 9.12.2016
Zdravím všechny milovníky zahradničení, mám takový dotaz ohledně přehazování kompostu, to,že se přehazuje na podzim mi je jasné ale nevím jak na jaře, protože každoročně mám na kompostu ubytovány slepýše a také tam mají zároveň i vajíčka a nechci jim... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 5.5.2016
Být Vámi tak tento rok jen sekám trávu a požádám někoho kdo už má se zahradničením nějaké zkušenosti aby Vám poradil, je potřeba vše si pořádně rozmyslet a naplánovat, vysazování stromků a keřů se pak nedá vzít zpět, myslím,že Vám dá zabrat i jen ta... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika