Příspěvky uživatele - 13.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zakalené jezírko, 17.8.2008
Pane Martine, zdá se mi, že se voda začíná čistit, už neteče tak zelená a i jezírko už má svetlejší barvu, tak snad to bude dobré, hezký večer Zuzana
zakalené jezírko, 16.8.2008
Děkuji opět za radu.Už se těším, až ryby budu zase ve vodě vidět.A ještě jeden dotaz, lampu taky máme nechat nepřetržitě běžet, jako čerpadlo?Píší v návodu, že se při přehřátí sama vypne, aby zchladla.Hezký den Zuzana
zakalené jezírko, 15.8.2008
Děkuji za radu, nechám to běžet nepřetržitě.Za jak dlouho asi tak bude jezírko čisté?Jezírko máme vejiké 3metry dlouhé a 2,20 široké.V největší hloubce 1m.dva koj kapříky malé, pět karásků.A když se voda vyčistí, máme také filtrovat nepřetržitě?Když... celý příspěvek >
zakalené jezírko, 14.8.2008
Dobrý den, mám také problém se zakaleným jezírkem.Voda spíše zelená, bez vláknitých řas.Před týdnem jsme koupili filtraci pondo press s uv lampou, a zatím bez jakéhokoliv účinku.V obchodě nám řekli, že se jezírko vyčistí do 14dnů.Tak to je ještě... celý příspěvek >
Bambus, 4.5.2008
Podle toho co píšete asi nejde o bambus, ale pravdu má asi následojící příspěvek, že se jedná asi o nějakou formu draceny. Pokud se týká bambusu, přivezl jsem si v krabičce od cigaret sazeničku z jižní Itálie. Za 2 roky mi řekla, že bude v bytě ona,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika