Příspěvky uživatele - 53.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jed Akátu, 17.5.2017
Dobrý den.. Tak doufám poslední report,, prst poškozen trnem, vydrželo měsíc a půl, né pouze měsíc zlobit... část bříška prstu chybí, ale nic podstatného... Jediné co se týče rady pro budoucí postižené, prst jsem po všech pracech doktorů a... celý příspěvek >
Jed Akátu, 26.4.2017
Dobrý den. Píši varování před trnem Akátu nebo v mém případě Dřištálu,, od píchnutí je to čtyři a půl týdne  .. Pět doktorů se mi snažilo pomoci..V určité fázi jsem myslel, že prst upadne :o)..že o něj přijdu, no stále to není ukončené,... celý příspěvek >
Jed Akátu, 11.4.2017
Děkuji za všechy komentáře, prst má stále problém, podle času vidíte, že stále bolestí nespím, dnes doktorky snažily se mi pomoci, našly výsledky stěru, ten byl bez nálezu, nicméně pokračuji s ATB. prst mám navolno a natírám ho Višnákem, už to nechci... celý příspěvek >
Jed Akátu, 9.4.2017
Děkuji za příspěvky, nicméně psal jsem a píši o pomoc protože už to viděli tři Doktoři v nemocnici a jeden na poliklinice.. Ty hodinové fronty, když vás něco fest bolí bych vám nepřál,, nicméně patnáctý den od píchnutí a stále nepolevuje... celý příspěvek >
Jed Akátu, 8.4.2017
Dobrý den, vlákno je starší, nicméně potřeboval bych pomoc, radu... Píchl jsem se o trn do ukazováčku, normálně do břiška prstu... přikládal jsem do kamen... myslel jsem že to dřivko byl akat podle kůry, ale byl to jak jsem později zjistil Třištál... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika