Příspěvky uživatele - 208.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekacka na 2000+m, Stiga vs Husvarna, 20.11.2020
Dobrý den, na pozemek obdobné rozlohy mám hondu izy něco, přesný typ teď nevím. Jsem s ní maximálně spokojen již pět let. V případě letošního velmi vlhkého roku, pokud jsem nestihl za čtrnáct dní posekat, bych ocenil větší výkon, nebo sekat co týden,... celý příspěvek >
Oddělení tůji od trávníku, 10.4.2017
Tak já vám nevím, jestli píšeme o tomtéž, ale moje skušenost s tujkami je taková, že při dostatečně husté zásadbě se trávě nedaří pod stromky za A-málo světla, za B-opadávající suché jehličí má jiné mikroklima než tráva žádá, a... jen na okraj - máme... celý příspěvek >
Kdo mi zabíjí slepice?, 10.4.2017
popsáno docela podrobně a tudíš mi to pasuje na mývala. On je dost šikovný, aby si i otevřel, nikdy nevyhubí kurník jak kuna. Pokud máte náladu, sežeňte si sklopec a počkejte pár dní, jistě ho i uvidíte (mimochodem, je to krásné zvířátko,...ale... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
Hq 365
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika