Příspěvky uživatele - 90.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň rakytníku, 26.8.2017
Letos jsou zralé určitě. Také mám sklizeno. Jen ještě podotýkám, že nemám vůbec žádný problém s ptáky. Zdá se mi, že je odrazuje trní. A ještě ke sklizni. Mají se sklízet, pokud sklízet jdou. Pokud přezraje, máte v prstech kaši.
Co je to za rostlinu a jak se jí zbavit?, 27.7.2017
Škumpa je nezmar. My jsme ji museli kořeny vykopat a to bylo něco děsného. Asi bych příště zvolila také nějakou chemii, ale nechtěla jsem moc zničit trávník.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 11.6.2017
Dovoluji si vám poradit super odzkoušený recept na uchování česneku až do další sklizně. Asi tři týdny nechám viset česnek pod střechou. Ukládám pouzdra od vajec - desetikusových. Udělám do pouzdra deset děr a do každé díry zapíchnu hlavičku česneku.... celý příspěvek >
Kávová sedlina, 6.5.2017
Já mám s kávovou sedlinou výborné zkušenosti. Hlavně jí dávám k růžím, angreštu rybízu a dokonce i ke třešni. Okamžitě totiž zmizí mšice. Letos jsem na to zapomněla a rybíz byl již plný mšic. Lístky černaly. Po zalití kávou jsou mšice pryč. U růží... celý příspěvek >
Řez rakytníku, 5.5.2017
Moc děkuji za odpověď, jen jsi mne moc nepotěšil. Jaké odrůdy mám, netuším, ale podívala jsem se na zahradnictví Kruh, co jsem je zakoupila a tam mají odrůdy: krasavice, sluníčko, Pantělejevská, Voroběvská. Takže mám určitě ruské. Ale jelikož byly... celý příspěvek >
Řez rakytníku, 3.5.2017
Prosím, mám dotaz. Manžel vloni prořezal rakytníky dosti razantně. Některé větvičky na koncích vyrašily, ale jinak je ostatní ještě teď v květnu, bez jediného náznaku, že se vzpamatuje. Moc mě to mrzí. Vloni jsem měla bohatou sklizeň. Tak bych se... celý příspěvek >
Stauden, 9.4.2017
Tak jsem na tom stejně. Dnes jsem si koupila v Hörnbachu kytku pod názvem Stauden (to říkala prodavačka). Tak hledám na inter. a ani ťuk. Vůbec nevím, jak jí pěstovat a kam jí mam dát. S focením jsem na tom špatně, ale pokusím se.
Je to sadbový česnek?, 9.11.2016
Já jsem vloni zasadila česnek zakoupený také v Kauflandu a přestavte si, že mně vyrostl krásný zdravý česnek. Jen neměl ty dlouhé výhonky, které se odštipují, ty vůbec nevyrostly, což jsem nechápala. Ale česnek je fakt dobrý.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika