Příspěvky uživatele - 33.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocný rhododendron - co s ním?, 9.4.2017
No viz. něčí příspěvek výše - skutečně by to mohl být lalokonosec, minulý rok jsem měl v dolní části zahrady napadení tímhle hnusným broučkem celkem masívní, zabil jsem jich určitě desítky, nakonec jsem nalil k rododendronům hlístice a byl pokoj, k... celý příspěvek >
Neúrodná suchá půda - jaký keř vybrat?, 8.4.2017
Nakonec jsem objednal bagr, vyhloubil podél plotu široký a asi 50cm hluboký záhon, do kterého jsem nechal navézt kvalitnější hlínu a zasadil méně náročné keře, které jste tu doporučovali, neodolal jsem a nasadil i nějaké dle sebe (hortenzie latnatá,... celý příspěvek >
Nemocný rhododendron - co s ním?, 8.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, mám třetím rokem vysazený rhododendron, doposud se mu dobře dařilo, pěkně přirůstal, letos ale nevypadá dobře, listy jsou nahnědlé, flekaté, i pupeny nejsou tak hezké, jak jsem byl zvyklý, některé plátky jsou rovněž hnědé,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika