Příspěvky uživatele - 1.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyhazovani drnů před vysazením plotu, 8.4.2017
dobrý den, za rok na jaře budu vysazovat živý plot. rád bych se do té doby nějak zbavil trávy, kde ho budu sázet. vím že bych měl vyrýpat a vyhodit drny, jen mě napadlo, jestli by to nešlo jednodušeji, t.j. něčím trávu zakrýt a za rok jen prokypřit.... celý příspěvek >
Živý plot a pletivo, 23.2.2017
díky za upozornění, u nás se měřilo nedávno, mám nově postaveno, jsou tu nějaké pevné body, podle kterých se to dělalo a v zemi nějaké červené nevím co :), takže kdybych dal plot 2m dovnitř svého pozemku, tak při novém případném měření se mého plotu... celý příspěvek >
Živý plot a pletivo, 23.2.2017
díky moc za rady, určitě bude z útulku, německý ovčák, nebo kříženec.a určitě fenka,  jinak, podle vašich rad zvolím raději více druhů keřů do volně rostoucího živého plotu, ted jen jak na to, je pro můj účel lesnické pletivo lepší než než... celý příspěvek >
Živý plot a pletivo, 23.2.2017
ještě bych doplnil, že jsem chtěl tavolník van houtteův. jinak, vím, že by bylo asi ideální udělat neprostupný živý plot bez pletiva, uvažoval jsem o hlohyni, ale prý trpí nějakou houbovou chorobou, nevím jakou jinou rostlinu, aby tím pes neprolezl,... celý příspěvek >
Živý plot a pletivo, 23.2.2017
dobrý den, prosím o radu, chci udělat pletivový plot kvůli psovi, zároven chci živý plot, ideálně volně rostoucí do 3m výšky, nejedovatý, ne tůje. to pletivo bych chtěl nechat zarůst živým plotem z obou stran, aby odpadl problém se sekáním kolem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika