Příspěvky uživatele - 32.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zrytí záhonku v zimě, 14.1.2018
Dobrý den, možná hloupý dotaz, ale zajímalo by mě, zda mohu teď v lednu, kdy je přes den od +5 do +10 a v noci okolo nuly zrýt nový záhonek. Na jaře chci založit nový záhon, ale zatím je tam jen travnatá plocha. Napadlo mě, že pokud nemrzne, je možné... celý příspěvek >
Roubování, 6.4.2017
Já jsem rouboval třešeň jen jednou ještě za mlada (před 30 lety). Tehdy jsem se dočetl, že nejlepší doba je roubovat cca v srpnu. Takže jsem přerouboval rouby (otrhal jsem lístky) ze stromu na strom za kůru a ujalo se vše.
Sekačku Hecht s OHV motorom alebo B&S, 24.4.2014
Motor Hecht OHV je rozhodně výkonější a problém s ním nijak často nebývá. Briggs je trochu kvalitnější, nicméně je stejně jako Hecht OHV dělán v Číně.. Až vyšší řady motorů Briggs and Stratton jsou opravdu Ameriky.. Elektrický startér je suprová věc.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika