Příspěvky uživatele - 208.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 31.5.2017
Žádnej chlorinator nemám bazen má 5 kubíku vody na začátku sezony nasypu 25 kg soli. Vodu mám městkou nedávám už žádnou jinou chemii voda je čistá celou sezonu. Filtrace pisková.  moře taky chlorinator nemá
Zkráceni vzrostlé tuje, 6.4.2017
Tak silnou tujku jsem neřešil, ale každoročně sestříháváme naše, slečny, podle výšky plotu a vždycky dorostly. Takže-nechat všechny a jen snížit? U té vaší bych viděl potíž v tom, že ty větve (kmeny) od země už nemají zelené, takže když necháte... celý příspěvek >
Je kohout nemocný?, 6.4.2017
Jedstli se pan SPCH strefoval do vašeho chovu neodhadnu, neb jeho příspěvek je 2 roky starý (ale-jak praví klasik--nadčasový) Jakou variantu pro řešení vaší nepříjemnosti jste tedy zvolila vy? Bude vám sloužit než doroste mladý a nebo jej necháte... celý příspěvek >
O co ještě doplnit seznam odrůd?, 1.9.2015
Ještě jednou já, při přepisování jsem udělal chybičku, samozřejmě chrudimská=vaňkova.
O co ještě doplnit seznam odrůd?, 31.8.2015
Dobrý den, koupil jsem v nadm. výšce 600 m na Vysočině louku orientovanou jižně, na kterou chci vysázet cca 100 ks stromů, zejména švestek, zejména na slivovici a konzum-prodej. Dal jsem dokupy seznam, i za pomoci info zde na foru, tady... celý příspěvek >
Staré německé odrůdy, 22.1.2015
Ty názvy jsem převzal ze článku o německém Apflewein. Tedy nevím jestli jsou názvy správné či nějak zkomolené. Přesto děkuji za cené rady.
Staré německé odrůdy, 22.1.2015
Nějaké experimenty ohledně moštování už máme za sebou. Na zahradě je mnoho starých stromů, u kterých nikdo z okolí nezná odrůdu - nevím jestli vůbec je někdo ještě schopen je určit. Jedna z mála odrůd se nám povedla zjistit a to Kožená reneta. Ta... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika