Příspěvky uživatele - 251.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druh jablone pres 50 let stare, 20.9.2017
Hledam stale na netu. Vypada napr jako Ontario
Druh jablone pres 50 let stare, 20.9.2017 Obsahuje fotku
Spodek. Nemate ho nekdo na strome? A ze by takto vypadalo a byly velka ta jablka? Je chutove vyborne.
Druh jablone pres 50 let stare, 20.9.2017 Obsahuje fotku
Shora
Druh jablone pres 50 let stare, 20.9.2017 Obsahuje fotku
Z blizka foto
Druh jablone pres 50 let stare, 20.9.2017 Obsahuje fotku
Ahoj. Objevila jsem jablon, bohuzel pan nevi odrudu, sazel ji jeho deda. Jablon je starsi nez 50 let. Zraje na konci rijna cca. Jablka jsou velika. Rikal, ze v tom rijnu krasne sladka. Tenkrat nemohlo byt tolik odrud. Netusite nekdo? Pridam fotku... celý příspěvek >
Josta - padli americke?, 16.8.2017
Dobre, prestanu zalevat denne, ale treba 1x tydne
Josta - padli americke?, 16.8.2017
Zalevam je denne, jako celou zahradku.
Josta - padli americke?, 16.8.2017
Jsou to letosni josty a nejsou zatim zahustene. Letosni pocasi u Prahy je takove - chvili sucho a chvili 3 dny prsi. Pro hpuby vseho druhu vlastne jako stvorene. Postrik jsem jeste letos nedavala, nenapadlo me, ze to pujde tak rychle.
Josta - padli americke?, 15.8.2017
A asi i rez?
Josta - padli americke?, 14.8.2017 Obsahuje fotku
A posledni
Josta - padli americke?, 14.8.2017 Obsahuje fotku
Dalsi
Josta - padli americke?, 14.8.2017 Obsahuje fotku
Dalsi obrazek
Broskev s cervenymi listy, 21.5.2017
Ptam se proto, ze kamaradka ji ma nemocnou. Odrudu nezna. Rikala, ze je tvrda, ale sni to. Myslela si, ze je to tim, ze je ten strom nemocny. Byla jsem nadsena z tech cervenych listu. Tak tu si domu nekoupim
Broskev s cervenymi listy, 20.5.2017
Dobry den, poprosim o radu. Jaka broskvon ma cervene listy. Pozdeji nezelenaji. Zistavaji cervene po celou dobu. Myslim, ze je belomasa, ale nejsem si jista. Jeste poprosim, jaka ke chutove?
Odruda jahody, 18.5.2017
Tak pred temi 10 lety jsem byla prcek. Mozna mam o te plodivosti milne predstavy. :-(ale ten popis na tu mou tak sedi, ze mi to stoji za objednani. A pak budu porovnavat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika