Příspěvky uživatele - 209.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí?, 31.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, poprvé mi zaplodila vinná réva. Včera jsem na dvou hroznech objevila takovéto pavučinky. Je to padlí? A co s tím? Děkuji
Ruj vlasatá - řez, 22.8.2019
děkuji, také to vypadá na radikální řez :)
Ruj vlasatá - řez, 14.8.2019 Obsahuje fotku
Ona se bohužel větví tak nějak různě, předchozí majitelé ji nijak nebrzdili 😄
Ruj vlasatá - řez, 14.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, máte někdo zkušenost se řezem takto velké ruje? Jak velký zásah snese? Potřebuji záhon pod ní prosvětlit a trochu ji zmenšit. Zatím jsem vždy odstřihávala jen ty dlouhé výhony, ale teď by to byl asi radikálnější řez.Děkuji.
Krytonosec, 15.6.2019
Dobrý den, včera jsme na zahradě objevili velké množství krytonosců. Ředkvičky jsem již musela vyhodit, teď intenzivně útočí na kedlubny, asi z nich také nic nebude. Jak se ho zbavit, opravdu vysbírat nejde... Děkuji MP
Kterou odrůdu koupit?, 3.4.2017
Díky moc  líbila se mi podle názvu
Kterou odrůdu koupit?, 3.4.2017
Dobrý den, v meruňkách se vůbec nevyznáme, proto prosím o radu. Kterou z těchto meruněk byste zvolili do nad. výšky 270m - Goldrich meruň.semenáč ZK, Meruňka Hargrand ryngle zelená ZK, Meruňka Ledana ryngle zelená ZK, Meruňka Lejuna myrobalán ZK,... celý příspěvek >
Jak ostříhat borůvky?, 16.8.2016
Děkuji za radu :)
Jak ostříhat borůvky?, 16.8.2016 Obsahuje fotku
jen nechápu, proč mi to tady otáčí fotky :( takhel hezky mi plodily :)
Jak ostříhat borůvky?, 16.8.2016 Obsahuje fotku
a druhá
Jak ostříhat borůvky?, 16.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem koupila borůvky (pár šlahounků) a za rok mi takto narostly. Teď řeším, jak je zkrotit. Jedna půjde asi hezky stáhnout a půjdu nahoru do keře, ale ta druhá se mi jakoby "plazí". Poradíte? Děkuji Monika
Jak se jmenuje tento keř?, 4.10.2015 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka blíže
Jak se jmenuje tento keř?, 4.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, jak se jmenuje tento keř a kdy ho stříhat, nějak mi přerůstá přes hlavu :) Díky Monika
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika