Příspěvky uživatele - 234.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topend plus, 27.1.2023
Topend rastie slabo, nepotrebuje skoro žiadny rez, plody má velmi velké, strom sa dobre oberá. Je to dobrá odroda slivky.
Moniliová hniloba, 29.9.2021
Ako je na tom s monílovou hnilobou Bystrická a Gabrovská pan Petr?
Grosdemanche, 28.7.2021
Táto zimná odroda hrušky sa tiež vytratila z ponúk predajcov ovocných stromkov.
Meruňka Veselka, 28.7.2021
Veselka sa na Slovensku už nedá nikde kúpiť. Myslím že je to velká škoda.
Pomůcka pří výběru jádrovin, 27.12.2020
Pan Mičurin II, sú to pekné a prehľadné tabulky so staršími odrodami jabloní. Mnohé z týchto starých odrôd sú chuťovo vynikajúce. Nie vždy platí že nová odroda je aj lepšia ako stará. Platí to aj o kôstkovinách.      Jaromír
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 28.10.2020
Poznáte nejakú velmi rannú odrodu marhule dozrievajúcu v júni-červnu ktorá má odolnosť kvetov na jarné mrazy aspoň na úrovni takej ako má Velkopavlovická? Jaromír
Jesenno - zimné práce, 16.12.2019
Zdravím borci, zajtra a pozajtra má byť teplúčko, môžem ešte vykonať jesenný postrek alebo už je neskoro? Dík za odpovede.
Jadroviny 2019, 14.12.2019 Obsahuje fotku
"3 jablká denne" - ďalší diel. Dnes odrody Heliodor, Šampion a Fuji (na foto zľava). Český rezistent HELIODOR je výzorom naozaj vydarené jablko (2x najkrajšie jablko roka v celoslovenskej súťaži). Zdobí ho nádherná žiarivožltá farba, šupka je mierne... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 16.11.2019
Česká odroda Lucy má všetky predpoklady, aby časom o nej začali uvažovať aj veľkopestovatelia. Výzor a kvalita plodov, ale aj včasná a vysoká plodnosť bez alternácie, vhodnosť pre intenzívne pestovateľské tvary na slaborastúcich podpníkoch, ľahké... celý příspěvek >
Tomel - sklizeň, 16.11.2019 Obsahuje fotku
... a ešte jedna fotka z tohtoročnej úrody. Zdá sa, že môj strom kaki má zrejme zmysel pre humor...😃. IH
Tomel - sklizeň, 16.11.2019
Diospyros kaki (Ebenovník rajčiakonosný) - plody som obral dnes (foto). Keď som pred vyše 10- mi rokmi zasadil 2 stromčeky tohto pre nás exotického ovocia, niektorí kolegovia-záhradkári si ťukali na čelo. Ich kuvičie predpovede sa vyplnili pred 3... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 21.10.2019
Marek-TT (ak je to teda otázka na mňa): Neviem, keďže ich nepestujem, ale s veľkou pravdepodobnosťou sa dá predpokladať, že 'inováciou' je len zmena vo výzore (vyfarbení), odolosť voči chorobám u týchto klonov nebude iná než u pôvodných odrôd. IH
Proč neprorazil General Leclerc, 21.10.2019
Práve ochutnávam 3 odrody: Dicolor, General LeClerc a Nojabrskaja. Dikolorka je tento rok nadštandardne dobrá, ale napriek tomu spomedzi týchto troch chuťovo jasne najslabšia (ale celkove veľmi dobrá). General LaClerc je ale iná liga - vynikajúca... celý příspěvek >
Freiherr von Halberg, 21.9.2019
Táto odroda je na Slovensku nová, je prakticky vylúčené, že by ju niekto kúpil v Nemecku pred pár rokmi a už mu aj zarodila. Takže skúseností od 'reálnych ľudí' tu na fóre sa asi nedočkáte. Na viacerých fotkách na webe sú ale plody F.v.H. s... celý příspěvek >
Řez ovocných stromů, 20.9.2019
Alenka2: Teraz už nestrihajte, rez bude až v marci. Zaveste sem niekedy vo februári fotky stromčekov bez listov, bude Vám o reze poradené. Inak tým mladým stromkom doprajte bezplevelný kruh so skyprenou zeminou, bez trávy. (A tej slivke to kto urobil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika