Příspěvky uživatele - 208.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy, 9.12.2017
Letos jsem si na zahradě připravil 25m stěny pro vodorovné kordony a zasadil jsem 7 stromků odrůd Lobo, Mantet, Spencer, které jsem na jaře narouboval kopulací a jedno jablko, které označovala pratetička jako "americké", které mám velmi rád, ale... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 8.12.2017
V Dohnálkovi je psáno, že je pěstoval na jánčeti na Verierkách, tedy na M9 - tak to snad i u nás půjde - pokud ho seženu :-)
Staré odrůdy, 8.12.2017
Tak jsem si udělal chvilku času a přečetl celé vlákno a velmi mne zaujalo množství historických kalvilů. V starých pomologiích je uváděn kalvil zimní bílý jako vynikající lahůdkové jablko se specifickou vůní po jahodách. Jak je známo je tato odrůda... celý příspěvek >
Kalanchoe - pěstování, 1.4.2017
Dobrý den, je možné dělat řízky z větší části kalanchoe? Potřebuji tu mateřskou zkorigovat (narůstá křivě, je z ní neforemný chapadlovec s holou spodní částí nejdelších "větví"). Bude fungovat zakořenění řízků ve sklenici s vodou (pak teprve zasadíme... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 24.1.2017
Zivot je o prioritach / jedni jsou stastni ze jedou naa tyden k mori, a jsou jini, kteri se radeji cely rok budou radovat a tesit ze zahradky. Myslim si ze spousta lidi se k zahradkareni vrati, protoze je to opravdove dobrodruzstvi. Neco jako foceni... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika