Příspěvky uživatele - 234.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otázky pre skúsených záhradkárov, 15.2.2023
Duranzia nie je moc napadaná piliarkou a má plody každý rok aj bez postreku. Zelená ringlota, Čačanská Lepotica, Toptaste sú piliarkou napádané ovela viac, tie majú plody bez postreku zhruba každý druhý až tretí rok.
Kech Psar (Oktoberskaja), 26.10.2021
Pestoval som ju 3 roky chutovo bola zla vykopal som ju.
Podnož Rakoniewická, 26.8.2018
Zdravím, aké sú vaše skúsenosti s broskyňami na tejto podnoži?
Rubinola, 3.11.2017
Viktor: MM106. IH
Kolik hrušek denně, 3.11.2017
Mimmo: Každý večer si dám 2 hrušky, alebo 2 jablká. Bez akýchkoľvek následných problémov, práve naopak - blahodarný efekt na zdravie. IH
Rubinola, 3.11.2017 Obsahuje fotku
Stano: Plne súhlasím, Rubinola je moja naj- odroda, skutočný skvost českého novošľachtenia, jeho korunovačný klenot 😃. Rezistent, krásne a mimoriadne chutné jablko. Písal som o nej tu na fóre na vlákne "Pocta Rubinole", ak chcete môžete si to... celý příspěvek >
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 9.9.2017 Obsahuje fotku
Pán Jiří FM: Vidím že pestujete Domácu veľkoplodú a detailne ju poznáte. Mohli by Ste sa prosím vyjadriť, či sú slivky na fotkách táto odroda? Mám v záhrade asi 40-ročný strom ktorý sadil ešte môj st.otec a vždy bol braný ako domáca. Po prečítaní... celý příspěvek >
Rudkova hruska - identifikacia odrody, 9.9.2017 Obsahuje fotku
Tom Tom: Nikto zatiaľ nezareagoval, tak strelím od boku 3 tipy, ale ani za jedným si nemôžem stáť 100%-ne, pretože pri každom z nich niečo "nesedí". Ale možno vyprovokujeme reakciu niekoho kto staršie odrody pestuje a ten sa trafí. Takže tá steľba... celý příspěvek >
Bohemica, 7.9.2017
Bohemica - táto odroda je naozaj neskorá zimná, dozrieva len tak-tak aj u nás na teplej nížine. IH
Jabloň Lucy, 7.9.2017
Lucy - vzhľad plodov k dnešku.Ich farba začína byť celkom zaujímavá (foto 1,2). Na ďalších fotkách niektoré odrody ako sú vyfarbené teraz. IH
Prebierka plodov, 7.9.2017
Zanedbať prebierku a nedať podpery sa nevypláca...(foto). IH
Hrušeň Abate fetel, 31.3.2017
Zdravím pán Hlavatý, chcem sa vás opýtať akú veľkosť listov má vaša hruška Abate Fetel v porovnaní s ostatnými odrodami hrušiek. Ja mám jednu hrušku ktorú som kúpil na jar v roku 2012 ako Abate Fetel a tá má listy výrazne menšie ako ostatné odrody... celý příspěvek >
Jabloň Pink Lady, 11.9.2016
Pani Soňa, Pink Lady je tzv. klubová odroda, to znamená že je licenčne chránená. Licencii podlieha jej predaj, založenie sadu aj predaj plodov.Malopestovateľom sa nepredáva, preto oficiálne stromček v predaji nezoženiete. Napriek tomu ju ale viacerí... celý příspěvek >
Hryzec nebo hraboš? přehlodává TO kořeny stromů, 29.5.2016
Hryzce jsou ruzne, kdyz ziji dal od vody jsou mensi az o polovinu. Hrabos to urcite neni.
Je slivka Toptaste samoopelivá?, 1.5.2016
Hanita je chutná slivka ale jej odolnosť na šarku je slabá.Odolná je Katinka ale tá bude zrelá vo vašej oblasti v júli. Hanita aj Katinka sú samoopelivé.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika