Příspěvky uživatele - 249.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nasadit?, 4.10.2012
Dobrý den všem Chci založit menší sad (trnky, durancie) vyloženě na slivovici. Lokalita je HLUK - Babí hora. Nadmořská výška 270 - 315 m.n.m. Orientace JZ. Bohužel v oblasti není trnka bez šárky (aspoň o ní nevím). Vím, že bych si na to asi měl... celý příspěvek >
Výsadba ptačího zobu, 8.9.2012
Jak dlouho vám do těch 1,5m rostl? předpokládám, že jste jej při tom předpisově stříhala. Pavel
Vilín, 8.5.2012
Vilín jsem zasadil začátkem dubna. Byly na něm ještě odkvetlé zbytky. Je to skoro měsíc a nevidím na něm žádný pohyb - neopuká, je pořád stejný. Je to normální? Jak dlouho mám ještě počkat? Děkuji
Hnědý povlak na kvasu, 11.12.2011
Hlásím, že je vypáleno, slivovice skvělá, takže poplach byl zbytečný I tak děkuji za názory
Hnědý povlak na kvasu, 27.10.2011
Ono to nemá konzistenci pěny ale spíš takové mazlavé hmoty... No snad máte pravdu. Už jsem zkažený kvas zažil. Koláč před pálením od jisté doby pečlivě odstraňuji. Tento je ale takový... jiný. Sud byl přiklopený víkem, smozřejměže ne vzduchotěsně.
Hnědý povlak na kvasu, 27.10.2011 Obsahuje fotku
Přiznám se, že tohle jsem moc nepobral... takže ještě nějaký názor? Přikládám aktuální foto, ve skutečnosti je povlak tmavší a víc dohněda, fotka zkresluje.
Jonsered BC 2128 - krovinorez, 7.5.2010
Dobry den. Zajimalo by me, co tento krovinorez vydrzi. Zdali je vhodny jen k sekani travy strunou nebo zvladne i travni kotouc. Slysel jsem, ze je dobre u tohoto typu pouze strunu. Pri pouziti travniho kotouce pry pri chyceni kaneme nebo betonu ma... celý příspěvek >
Tokozelka - Vodní hyacint, 19.6.2009
Dobrý den, jako "provozovatel" jezírka se již druhým rokem snažím o pěstování vodního hyacintu, jelikož je nádrž situována na slunném stanovišti a potřebuji ho tudíž stínit. Tady na foru čtu, jak je nenáročná a rychle se rozrůstá. U mě je... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 3.5.2008
Dobry den jaky je rozdil mezi americkou a kanadskou boruvkou? diky
Chemická válka?, 20.9.2007
A ještě ti ty ořechy, Jano,  chutnají?  Tak moc jako ty nestříkám tady na jihu Moravy brosve ani révu. Kromě toho jak stříkat strom o poloměru koruny 10 m bez mot. rosiče? Zkus ořechu dodat chybějící minerální látky, ale o tom jsem tu už... celý příspěvek >
Černání vlašských ořechů, 20.9.2007
Co takhle místo postřiků dodat stromu kořenama, co mu chybí? Jestli nemá fosfor, draslík a další stavební látky, nemá sílu bránit se antraknóze a neplodí.  Zkuste pod korunou stromu vykopat cca 4 díry a nasypat do nich rozumné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika