Příspěvky uživatele - 91.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč pikýrovat?, 23.3.2011
To čučím
Proč pikýrovat?, 22.3.2011
Do jak velkých kelímků(kontejnerů) sázíte papriky?Mě už kolikátý rok papriky po vysazení nějak nechtějí zakořeňovat.Dávám do kelímků6x6cm.Někdo tvrdí že lepší dávat do volné půdy v bedničkách ale to je nářočné na místo.Co se týká rajčat je... celý příspěvek >
Prodlužovací trubka na postřikovač, 19.3.2011
Plastovou trubku od postřikovače jsem přeřízl na půl, vsadil plastovou hadičku požadované délky toto celé připevnil stahovací páskou k 3m babusové tyči z OBI a je to.Tyto trubky bývaly mosazné.měď je měkká.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 25.1.2011
Dá se zjistit napadení kadeřavostí v této době např.pod mikroskopem?
Voda v tlakové nádrži, 20.1.2011
Kolik litrů má ta nádoba? Má ventilek, ten vyšroubovat otočit a vodu vylít.Se 100l a větší to pujde blbě.Pravděpodobně je děravý vak.
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 13.12.2010
Ten sliz musíte odstranit, povch dolít převařenou osolenou vodou a mělo by to být O.K.Předpokládám že na povrchu je zelí zakryto ze začátku zelnými listy potom plátýnkem, prkénkem či kamenem.Ten sli se nesmí dostat do zelí ke konzumaci.V jaké je... celý příspěvek >
Zatmelení díry ve stromě, 23.10.2010
Mě se osvědčilo smíchat piliny s bílou fermežovou barvou a vyplnit.
Zazimování čerpadla, 16.10.2010
Nic do čerpadla nelijte, pouze na jaře vodu, nechte odstát, pootočit hasákem a je to.
Čerpadlo Sigma, 15.10.2010
Pravděpodobně máte vadnou zpětnou klapku mezi čerpadlem a nádrží čerpadlo je tak pod tlakem.Novější čerpadla SVA jsou bezucpávková a těsnění které používají nelze použít u starších čerpadel.
Kvašená červená řepa, 9.10.2010
Udělal jsem na zkoušku dvě sklenice květáku, stejný postup a jedna sklenice po týdnu je pěkně zakvašená a druhá je na vyhození.Takový puch že to nelze popsat.Kde se mohla stát chyba.
Zavarat ekonomicky, 7.10.2010
Láku ve sklenici musí být akorát ne moc a ne málo.Pečlivým skládáním zeleniny se docílí optimálního množství láku ale kdyby jste použil např vibrování či dokonce mírné lisování zjistíte že zelenina je suchá-není to ono.Z ekonomikou tu asi... celý příspěvek >
Očkování Broskvoní, 21.8.2010
Mohu očkovat je-li podnož v síle tužky ale je ještě uplně zelená.Doba je už pokročilá za chvíli je září.Je dobré očko uplně zavázat nebo nechat koukat kus řapíku?
Rajče, 5.7.2010
Moje zkušenost je stejná.Když chci mít ranná rajčata tak ve skleníku jen na tři květenství, zastřihnout a uprostřed leta vyhodit.Rajčata která vydrží a uzrají v říjnu jsou chuťově horší než z marketu.Nechytá se jich ale plíseň.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 17.6.2010
Letos mám broskve tak zdecimovaný že se obávám zda to přežijí.stříkáno jen jednou kuprikolem.Už jsem viděl v okolíi uschlí stromy.Mám dojem že kadeřavost je i na nově narostlích letorostech což nikdy nebylo.
Sací hadice 1coul - stačí to?, 16.6.2010
Co Vám brání aby čerpadlo bylo u potoka a pak Vám 1''výtlak stačí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika