Příspěvky uživatele - 237.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 2.5.2017
Jsem v sadařské oblasti (jabloně, hrušky, třešně) 490m n.m. a běžně pěstuji meruňka(VP, Sweet red, Spring Blush, Bergeron, Radka, Hargrand, Big red a i letos bude úroda. Např. u Begeronu bude nutná probírka.Nějaká úroda je prakticky každý rok, úplně... celý příspěvek >
Mráz, 23.4.2017
podhůří Šumavy 480m.n.m., zatím to vypadá vše OK. Až na pár sežehnutých květů jahod meruňky, broskve i citlivé třešně Kordia a slívy Tipala v pohodě přežily. 5 dní před mrazy zálivka Boraxem, poté těsně před postřik Champion+ Borax. Soused balil... celý příspěvek >
Pomrazová opatření, 21.4.2017
a co biostimulátor Atonik? Lucas
Mráz, 14.4.2017
Meruňky i broskve jsou obsypány květy - trochu nadějné je: U peckovin stačí, když zbyde 10% květů a úrada může být normální, uvádí předseda Ovocnářské unie ČR Martin Ludvík
Mráz, 13.4.2017
Já v sobotu zaleju meruňky a broskve roztokem Boraxu a stříknu směsí Champion + Borax. Snad to trochu pomůže, určitě to neuškodí. Lucas
Narašené rouby, 10.4.2017
Plánuji tento týden roubovat jabloně za kůru. U některých roubů uložených v lednici jsem však zjistil určitý stupeň narašení. Má smysl takové použít na roubování, event. po narobování je zakrýt do mikrotenu na nějaký čas? Lucas
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2017
To já zas stříkl před týdnem kombinací Horizon+Zato a dnes jedny z posledních zbytků strategických zásob Baycoru. Lucas
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 28.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, rád bych požádal o názor na návrh střihu jabloně a hrušně. Cílem je (štíhlé) vřeteno z důvodu nedostatku místa a lepší obslužnosti ze země. Přiznám se, trochu se v tom topím. Stromky jsou pro tchýni a já s tímto typem ovoce... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika