Příspěvky uživatele - 29.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moze to byt spala?, 25.5.2017
Dakujem za upokojenie, tiez som o spale cital hororove veci a nerad by som stromceky naozaj musel spalit :) Dakujem este raz
Moze to byt spala?, 25.5.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, Na jednorocnych stromcekoch zacali hnednut listy na okrajoch, aj konceky letorastov. Bojim sa ze by mohlo ist o spalu ruzovitych. Prikladam aj foto a budem velmi vdacny za dalsie info.
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 28.3.2017
A podle mne nezapomenout na plodomorku hrusnovou - dopurucovane postriky najdete tady na foru.
Obnova travniku kultivatorem, 22.5.2015
diky, to ze bude kultivator skakat je mi jasne, presto napred to vyzkousim abych videl co se s tim da udelat. Mozna pomuze kdyz to napred rucne trochu rozryju a pak se snad chytne, jde jenom o nejakych 70m2. Na jine casti pozemku jsem... celý příspěvek >
Obnova travniku kultivatorem, 22.5.2015
Dobry den, chci obnovit travnik, nastrikal jsem ho Roundupem. Moje predstava je ze po uschnuti to cele projedu elektrickym kultivatorem, tedy ze se nebudu nijak zbavovat stare travy ale proste zamicham do zeminy. Otazka - bude takto novy... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 9.4.2015
Dobry den, v prvom rade dakujem vsetkym prispievatelom za velmi cenne informacie, ktore som tu nasiel ohladne pestovania paradajok. Tento rok je treti rok co sa venujem pestovaniu paradajok a je to prvy rok ked skusam aj v zahrade, ktoru mi dala... celý příspěvek >
Choroba meruňky, 12.7.2012
Díky za názor. Popravdě, při výsadbě jsem nepoužil žádné hnojivo. Letos na jaře jsem hnojil Cereritem.  Nemůže se jednat o Klasterosporiózu?
Choroba meruňky, 6.7.2012 Obsahuje fotku
další fotka
Choroba meruňky, 6.7.2012 Obsahuje fotku
Poradťe mi prosím, jakou chorobou je napadená moje meruňka. Nebudu to popisovat, protože nejlépe je to vidět na fotkách, které přikládám. Zatím jsem stromek nijak neošetřoval. Dodám, že meruňka je zasazená necelé 2 roky, ještě neplodí. Je to vhodné... celý příspěvek >
Šedé kuličky na trávě, 19.6.2012
Moc děkuji za vysvětlení. Zvláštní je, že skoro nic z těch podmínek pro růst této houby není u nás splněno. Je to na plném slunci, na jaře a bojujeme spíš se suchem než vlhkem. Ještě se chci zeptat, pokud se jedná o "výtrusnice", jestli při tom... celý příspěvek >
Způsoby zjištění pH ovocného kvasu, 15.4.2012
Zdravím všecky příznivce dobré pálenky! Dočetl jsem se, že při zakládání kvasu je důležité kromě jiného i jeho pH - kvasinky rády kyselejší prostředí cca od 4 - 6 pH. Letní ovoce je kyselejší (nekdo dokonca přidává vápno, resp. uhličitan... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 30.10.2011
A ještě jedna parádní vychytávka - sběr spadaného listí na podzim. Dříve jsem je musel hrabat a sbírat ;-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika