Příspěvky uživatele - 112.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Natírání kmenu vápnem, 27.3.2017
Můj tchán každé jaro všechny ovocné stromy líčí vápnem, obryje, pohnoji domácím hnojem a zastřihne. Nepamatuju že by nikdy neměl krásnou úrodu trnek, kromě loňského jara kdy to zmrzlo.Ničím nestříka má svoje včely. Takže tak asi... za mě vápno... celý příspěvek >
Mšice, 12.4.2016
Objevil jsem mšice na durancijích, mám to hned postříkat?Mám Calypso 480.Díky
Rozpučení švestek, 8.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravím.chci se zeptat jestli je to v pořádku když hned po vylezení listů jsou na jejich koncích takové černé -hnědé flíčky.Nebo jestli to ještě něčím postříkat.Díky za radu
Proč nekvetou durancie?, 6.3.2016
Tak snad se dočkám, ale je to trochu divné všechno ostatní-špendlík, třešeň,jabloně všechno kvete
Proč nekvetou durancie?, 6.3.2016
Dobrý den.Mám menší sádek s duranciemi 6 let starý a problém je v tom že vůbec nekvetou.Teda první dva roky sem nějaké květy viděl i pár plodů tam bylo ale od té doby vůbec nic.Nepoužívám žadné postřiky ani hnojiva.Je to jižní strana 490... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika