Příspěvky uživatele - 243.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květák nemoc, 30.3.2017 Obsahuje fotku
Před měsícem jsem do skleníku nasázel sadbu květáku. Ujmul se, začal dobře růst a najednou jeden po druhým vadne. Nikdy jsem tento problém neměl. Předem bylo hnojeno starým králíčím hnojem, jako téměř každý rok. Tuší někdo, co je za problém? Postupně... celý příspěvek >
Živý plot - vrata, 26.3.2017
hnusem jsem myslel zelenou textilii, ne břečťan.
Živý plot - vrata, 26.3.2017
Pokud sem tam něco rupne, asi to vadit nebude a doroste to. Úplně neprůhledný to být nemusí. Mohl byste prosím polat foto, jak to vypadá na vratech od stodoly?
Živý plot - vrata, 26.3.2017
Škoda, že není foto. ale jak vás tu píše víc o břečťanu, asi se vydám tímto směrem.. Co se týče břečťanu, je jeden druh nebo který vybrat?
Živý plot - vrata, 26.3.2017
Taky řešní, ale takovej hnus bych tam nedal ani náhodou. Někomu se to však líbit může...
Živý plot - vrata, 24.3.2017
i třeba po 10 letech, kdy kmeny již bývají silné a tvrdé?
Živý plot - vrata, 23.3.2017
Zdravím, potřebuji poradit rostlinu, která by splňovala následující. Chci udělat živý plot, kvůli čumilům, ale problém je, že tam občas potřebuji projet i autem a další technikou. Dostal jsem takovýhle nápad, ale netuším, zda existuje vhodná... celý příspěvek >
Stará švestka - jaká je to odrůda?, 1.10.2014
Narouboval bych ji rád. Můžete mi prosím prozradit, kde jsou na fotkách ty přírůstky? Nepoznáme to, na jaře jsem žádný nenašli. A ještě jak se projevuje šárka? Předem díky za odpověď
Stará švestka - jaká je to odrůda?, 30.9.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, dosluhuje nám poslední švestka stará přes půl století a chtěl bych ji nahradit něčím podobným. Narobouvat nejde, protože přírůstky nejsou skoro žádné. Velikostně nejsou plody nic moc, ale chuťově nám vyhovuje - slaďoučká, výrazná chuť... celý příspěvek >
Domácí šunka, 22.4.2012
Fajn, takže se nemusím bát vyzkoušet oba způsoby. Prasknutí střeva se nebojím, protože tláča se "vaří" při vyšší teplotě a nepraská.
Domácí šunka, 21.4.2012
Někdo tlačenkové střevo propichuje, někdo ne. Myslím si, že když ho propíchnu maso se vylouhuje ve vodě a trochu ztratí chuť. Když ho nepropíchnu, vytvoří se ve střevě aspik. Ale co s ním? Bude např na vrchu šunky nebo bude obsažen uvnitř a bude se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika