Příspěvky uživatele - 234.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Goldrich meruňka, 30.3.2019
Neviete niekto ci Bergeron moze byt opelovac pre Goldrich? Obe na podpniku myrobalan. Teda ci kvitnu v rovnakom case?
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
Tak som ich prelozil pred 2 dnami do sklenika a do plastovej krabice a zvrchu zakryte netkanou textiliou, dnes bolo len 9 stupnov cez den a bez slnka, to iste zajtra. Myslite, ze im moze uskodit taka nizka teplota? Vratit ich dnu? Tam zas ale nemaju... celý příspěvek >
Mladá třešeň, špatný řez, 18.3.2019
A co ten višnovy pahýľ, tak si predstavujete orezávanie?
Mladá třešeň, špatný řez, 18.3.2019
Vyzera ako keby nebola nikdy strihana,
Řez meruňky, 18.3.2019
Strihol by som to na terminal a 3-4 ramena. Tu najspodnejsiu vetvu s otaznikom jednoznacne odrezat, a zo zvysnych vybrat 3-4 ramenaa ostatne odrezat, idealne aby kazde islo do inej strany a s najvacsim uhlom odklonu, zastrihnut v rovnakej vyske na... celý příspěvek >
Karneval, 6.10.2018
KARNEVAL (Pink Lady x Vanda) - jedna z mála odrôd, ktorá má tohtoročné počasie "na háku" a vyfarbuje sa veľmi pomaly. Môj Karneval je na MM111 (foto), a mám pocit že pre túto odrodu by sa viac hodili slaborastúce podpníky. Tiež pomaly ale isto... celý příspěvek >
Odrůda jabloně Jonagored - pěstuje někdo?, 6.10.2018 Obsahuje fotku
JONAGORED (Jonathan x Golden Delicious) - jedno z vôbec najkrajších a tiež najchutnejších jabĺk. Bohužiaľ aj najcitlivejších na chrastavitosť, takže bez chemickej ochrany to nejde. Moja druhá najobľúbenejšia odroda (po Rubinole). Na fotkách je... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 25.3.2017
Dnes som postriekal s calypsom, co sa zvysilo z minuleho roka
Nové odolné marhulky na PPV, 21.3.2017
Zdravím, vypadá to tak že mnoho týchto novších odrôd marhúl sa nehodí do našich klimatických podmienok.S tým Tsunami ste ma prekvapil.Výnimka v odolnosti na mráz v kvete a aj v kvetných pupeňoch je z týchto novších odrôd je KIOTO.
Topfive, 19.9.2016
Máte pán Milan skutočne Toptaste? U nás na hornom Považí sa posledné plody Toptaste oberali koncom augusta.Máme tu chladnejšie ako u vás.     Jano
Topfive, 19.9.2016
Páni Milan a Miloš u nás sú už Toptaste aj Gabrovská dávno obraté.Tá odroda Topfive je potom vyfarbená skôr-dřív ako Toptaste a Gabrovská a aj napriek tomu dozrieva neskôr-později ako Toptaste a aj Gabrovská?     Jano     
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 22.7.2016 Obsahuje fotku
Broskyne milujú slnko a teplo. Na dnešnej fotke vidno, ako sa v priebehu 3 dní zmenilo vyfarbenie odrody Flamingo (porovnajte s foto z 19.7.16 predch.príspevku). Toto je prvá úroda na stromčeku zasadenom na jeseň 2014 na podpníku BSB-1. Flamingo je... celý příspěvek >
Variabilita tvaru jabĺk, 22.7.2016 Obsahuje fotku
Variabilita v tvare plodov sa týka samozrejme aj hrušiek. Boscova (foto 1) máva plody pomerne uniformné, ak už tak sa môžu líšiť veľkosťou. Naproti tomu Konferencia patrí k odrodám s dosť veľkou rôznorodosťou plodov. Na foto 2 je typická Konferencia,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika