Příspěvky uživatele - 168.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proti krtkům, 18.1.2023
Krtek je nanejvýš užitečné zvíře, které hubí hmyz. Velmi často je zaměňuje za hryzce vodního, který skutečně škodí - likviduje kořenovou zeleninu, ale i brambory a celer. Jeho hromádky jsou velmi podobné krtinám a naopak. Takže, před aplikací jedů... celý příspěvek >
Lumigreen, 8.6.2021
I já mám dobré zkušenost. Rychlost dodání, pěkné rostlinky. Když se něco nepovede, pošlou novou rostlnu. Vše OK.
Startovací bakterie, 24.3.2017
K té dostatečné filtraci, bych dopsal ještě vhodna zdrojová voda, ale i z horší zdrojová voda se dá upravit, ale chce to čas a trpělivost. Ale hlavně dobře provedené jezero bez nehybných mělčin, protože pokud mám přediminzenovanou filraci, která mě... celý příspěvek >
Surfinie nebo petunie? Poznáte rozdíl?, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Jsou to surfinie, ale taky jsem zastáncem jednotlivých sazenic, než těchto v multipaku. Rozrostou se také, jen jim to dýl trvá. Při koupení mají velmi slabé a malé kořínky. Přidávám foto mých loňských.
Uzení klobás studeným kouřem, 24.1.2016 Obsahuje fotku
Takto vypadá při teplotě 15-20 oC. Pán co ho měl hořké, kyselé,doporučuji hodně ubrat intenzitu kouře. Někdy se také stane při změně teplot-obleva, že maso je chladnější něž vzduch, poté se orosí a srází se na něm dehet.Nezbývá než maso po... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 7.9.2015
Pro příští sezónu zvažuji pořízení zahradního traktoru. Pro sečení cca 1800 m2 kvalitního povrchu a to jednou týdně a cca 700 m2 méně kvalitního povrchu, který dnes jendou za měsí seču křovinořezem, ale jedná se o louku. Díky traktoru by se sekalo... celý příspěvek >
Rizky ibisku syrskeho zazimovani, 3.8.2015
Dobry den narizkoval sem si 8 kusu ibisku zacatkem cervence vsechny se mi ujali akorat ted nevim co s nimi pres zimu aby mi nezmrzli vysadbu na trvale misto planuju az nekdy zjara mam je v litrovejch kontejnerech dik za odpovedi
Uzení klobás studeným kouřem, 13.12.2014
Dobrý den udíme studeným kouřem v komíně, topí se v přízemí.Ohýnek stačí úplně malinkej, jen aby to doutnalo.Další vychytávka je nechat inspekční dvírka pod komínem otevřená, komín přisává studený vzduch a ke kondenzaci dehtu dochází ve spodní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika