Příspěvky uživatele - 30.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba lilie, 1.12.2017
Dobrý den, takto nemocné mám také dvě lilie, přežijí, odkvětou, i když květy jsou někdy zdeformované. Vyryla jsem je ze záhonu a dala bokem a uvidím, co s nimi bude příští rok. Také by mne zajímaly zkušenosti ostatních liliárů. Ivana
HQ136 karburátor, 24.3.2017
Výkres karburátoru Walbro WT-239 je zde: Carburetor Parts Walbro WT 239/239 EPA Proč sháníte náhradu za WT-239? Je špatný? Strhl někdo sedla u regulačních šroubků? Protože pokud ne, tak ho za pár korun (+/- 300 Kč) zrepasujete. Já jsem to řešil... celý příspěvek >
Kultivátor Mountfield MS16, 24.3.2017
Já mámMS19, kupoval jsem ho někdy v roce 2003 už starší a dodnes maká. Neříkám, že jsem na něm nic neopravoval. Tak třeba těsnění v karburátoru, řemeny,... Ale jsou to defacto drobnosti. Při prvním vytažení na jaře dám sytič, zatáhnu, vyženu pavouky... celý příspěvek >
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 10.6.2015
Řešíte to moc jednoduše :-). Já raději, když něco dělám, vidím to, co dělám. Tzn. raději to rozeberu na prvočinitele a pak každého vyčistím samostatně. Konec konců to dělám pro sebe. PF
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 29.4.2015
Ještě jsem zapomněl doplnit informaci, že když jsem vyndal H ventil, tak že jsem byl v pohodě schopen pomocí WDčka prostříknout olej až z hlavního rozprašovače, tzn. H cesta v karburátoru je taky průchozí. Lehce jsem zkoušel vyndat mosazné zalisované... celý příspěvek >
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 29.4.2015
Pánové, díky za reakci. Včera jsem už nestihl napsat své postřehy, přijel jsem od kámoše až okolo 21. hodiny. Takže - výměna karburátoru za podobný z HQ41 proběhla bez problémů, pila chytala a akcelerovala bez problémů. Vrátili jsme tedy... celý příspěvek >
HQ36 - nastavení karburátoru Walbro WT-239, 28.4.2015
Pánové, děkuji za reakce. Taky mě mohlo napadnout prostříknout H vedení. Ale pilu jsem sestavoval včera už okolo 20. hodiny a moc jsem na to neviděl a taky jsem byl rozladěný že to stále nejde, tak mi to už moc nemyslello. Zkoušel jsem dnes... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika