Příspěvky uživatele - 230.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kůl ke stromkům, 23.3.2017
Nejlépe ze strany převládajících větrů, aby se stromek neodíral o kůl. jak se tu už psalo. A použít nějaký širší úvazek. Kmen mladého stromečeku mi nikdy vlivem slunce a mrazu neprasknul. Rafael.
Identifikace skvrn na švestce, 14.4.2013
Různé druhy lišejníků. Hledejte ve starších diskusích. (A hned podotýkám: byly tu na ně různé názory.) Josef.
Střih jabloně - je správně?, 14.4.2013
Vyjádřím se k výše řečenému (PP): A začnu od konce (PP: "nelíbí se mi to"). A ni já to neobdivuji. Sám bych to jistě stejně neudělal. Ponechané cancourky: zvlčení sice nezabrání, ale je ponecháno, co ponechat šlo. Na silnějších větvích... celý příspěvek >
Střih jabloně - je správně?, 14.4.2013
Dá se to nazvat zmlazením stromu a myslím, že to není strom k odepsání. Je vidět, že byl ke stromu dosti citlivý. Přidám pár poznámek: Neznáme původní stav stromu a nevidíme ho "naživo". Nejsou udělány velké řezné rány, obvykle do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika