Příspěvky uživatele - 89.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk 2021, 15.4.2021
Ještě donedávna jste doporučovali na monilii Horizon a Zato. Ty přípravky, které uvádíte jsou lepší, účinnější? Václav 
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 31.3.2019
Dobry vecer, prosim prestante si uz tady ztezovat, ze neni Calypso. Kupoval jsem jej nedavno v Polsku. Maji v prodeji originalni baleni 200 ml Bayer, prodaji Vam jej bez jakeho koli povoleni. Nekdy jej nemaji skladem ale objednali mi to a... celý příspěvek >
Choroba nebo škůdce česneku?, 6.11.2018
V letos sklizenem cesneku Karel IV jsou 1-2 strouzky v palici padeny vlnovnikem cesnekovym. Mate nekdo zkusenost zda se ty zdrave strouzky daji ted vysadit (samozrejme po moreni Sulkou)?
Jabloň rubín, 23.3.2017
Moc děkuji za vysvětlení a vyřešení problému. V.T.
Lis na ovoce, 8.12.2015
Děkuji za tip na tesilen. Už jsem použila a jásám! Lisovaná šťáva prakticky bez kalu! Děkuji, děkuji.
Lis na ovoce, 10.11.2015
Já tomu věřím a vůbec to nerozporuji, jen mám uprostřed lisu tyč, tak mě nadchla metráž, kterou si spíchnu k obrazu svému. Prodávají jen pytlíkovité útvary a jak už kdosi níže psal, díru do toho dělat nechci. Ještě jsem zvědavá, z čeho že se ta... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 10.11.2015
Děkuji moc za tip a jak to vymýváte? Já zatím používám klasickou síť do oken, ale po třech lisováních v ohybech praská (o vhodnosti k potravinářskému využití ani nemluvě, proto mě nadchla ta kanava - čistá bavlna). Ovšem po akci ji prostě osprchuju a... celý příspěvek >
Lis na ovoce, 7.11.2015
Jakou máte prosím hustotu Kanavy? A jak si potom čistíte od drti? Děkuji gallus (nějak se nemůžu přihlásit)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika