Příspěvky uživatele - 205.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký živý plot na úzkou terasu, 22.3.2017
Děkuji za odpověď. Kolik byste toho doporučil na každý metr tak, aby se jednalo o "nepropustnou stěnu"? A jak rychle toto roste? Případně mi bylo dnes známým posláno v odkazu něco podobného: Thuja Occidentalis Brabant. Šlo by to použít... celý příspěvek >
Jaký živý plot na úzkou terasu, 22.3.2017
Děkuji za odpověď Lído, potěšila jste mě. Měla byste prosím nějaký tip? Jsem muž, příliš se v tom nevyznám a internet je plný hloupostí. Nevím, čemu by se v mých podmínkách mohlo dařit a co nevyžaduje přílišnou péči. Zároveň pokud existuje něco,... celý příspěvek >
Jaký živý plot na úzkou terasu, 22.3.2017
Dobrý den/ahoj všem, již delší dobu si lámu hlavu s tím, jaký si pořídit živý plot a pořád si nevím rady. Žiju v horské oblasti v novostavbě, k níž náleží také terasa o výměře cca 35m2. Je 12 metrů dlouhá, ale na šířku má v nejširší části asi 3... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 30.7.2015
Nevite přesně druh?
Identifikace rostliny, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Nevim ani jedno, nafotil jsem tona kulataku v praze v zahonu.Takze si myslim, ze to bude neco z ciziny, ale na trvalku bych to netipoval, protoze u nas toho prezimuje malo.
Identifikace rostliny, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím,  nevíte někdo, co je tohle za rostlinu? Děkuji za odpověd. H.
Motorová kosacka homelite hlm 140p skusenosti?, 19.5.2010
Mám verzi HLP 140SP (s pojezdem) a zatím jsem 100% spokojený. Startuje vždy na první pokus, není hlučná, dělá se s ní příjemně. Výborné je na ní madlo, je potažené velice příjemným měkkým materiálem. Mám tu sekačku ale teprve první sezonu takže... celý příspěvek >
modrásek, 13.6.2006
Ahojte, pls. někde jsem kdysi opravdu viděla na internetu obrázek jasně modrého rododendronu, te´d ho ale nemůžu najít :o( manžel nevěří, že vážně existuje opravdu modrý, ne fialový a tak podobně, ale opravdu opravdu modrý, chtěla bych ho... celý příspěvek >
modrásek, 20.4.2006
díky díky díky,  zkusím se tam juknout
Oleandr - hnědé konce listů, 6.3.2006
Mám s oleandrem úplně stejný problém jako Milan. Prosím poraďte. Díky:-) Dana
modrásek, 24.2.2006
Ahojky, našla jsem tuto diskusi o modrém rododendronu až dnes, přišel už někdo na přesnou adresu kde prodávají ten opravdu opravdu modrý? Jsem taktéž z Prahy. Katka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika