Příspěvky uživatele - 234.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období, 31.3.2023
VEECOT proti moníliovému úžehu nepostrekujem. Marhula má viac ako 20 rokov a ešte nikdy nebola postrekovaná. Moníliový úžeh je na ňom minimálny, v niektorých rokoch žiadny. Dá sa pestovať bez postreku. Ostatné odrody čo mám musím proti moníliovému... celý příspěvek >
Jayhaven, 27.2.2022
Je Jayhaven odolnejší na kućeravitosť plodov ako Redhaven?
Nektarinka Snow Queen, 10.11.2020
Je potreba nektarinku Snow Queen postrekovať proti kučeravitosti listov? Údajne bielodužinaté broskyne sú na kučeravitosť odolnejšie. Je tomu tak aj u nektariniek? M
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 8.8.2019
Slovenčina vie byť presná - akéže ostružiny, sú to ČERNICE! Na fotkách prvých tohtoročných plodov môžete vidieť tú ich naozaj (takmer) čiernu farbu. Dopestované čiste "bio", bez postrekov. Plody černíc sú zatiaľ zdravé, neskôr sa pravdepodobne objaví... celý příspěvek >
Vysychanie 40r borovice, 6.6.2019 Obsahuje fotku
....
Vysychanie 40r borovice, 6.6.2019 Obsahuje fotku
...
Moniliový úžeh peckovin 2019, 27.3.2019
Mikeš13: U nás na Slovensku máme už asi 2 či 3 roky k dispozícii Prolectus. Kombinácia Signum » Prolectus (alebo v opačnom poradí) predstavuje podľa mňa kvalitnú alternatívu v boji proti monilióze. Je možné, že Prolectus v ČR nie je v predaji, ale v... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 17.9.2018
TomNR: Obrať teraz - nečakať. Jesť keď nadobudnú bronzovú farbu a mierne zmäknú. IH
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 17.9.2018
... a ešte druhá várka úrody hrušiek odrody Boscova fľaška (z duhého stromu). IH
Pozdní odrůda jabloně, 24.7.2018
O týždeň tu máme august. Na fotkách (áno, dnešných) je tohtoročný šampión pivnice v kategórii najdlhšie skladovateľná odroda. Kto chce, môže hádať. Nie je to ani Idared, a nie je to dokonca ani Admiral, ktorého som fanatickým obdivovateľom a... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 23.6.2018
Zdravím Petr ako je u vás Suncrest odolný na zimné mrazy? Nevymŕzajú mu kvetné pupene v zime?  U Fairhavenu nevidím lepšiu odolnosť na zimné mrazy ako u Redhavenu, Flaminga, Cresthavenu. Fairhaven tu niekto doporučoval do chladnejších polôh... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 23.6.2018
Zdravím Jirko, ďakujem za odpoveď, podnož mám B-VA2. Pôda je ťažká, ílovitá, kyslejšia. Strom rastie bujne, ale rast ide len do dreva. Agrotechnické postupy mám rovnaké u všetkých odrôd broskýň ktoré mám. Na 6 ročnom strome mám asi 15 plodov.... celý příspěvek >
Řez hrušně a jabloně, 6.3.2018
Jana: Clappova a Williamsova sú letné odrody hrušiek (a sú to 2 rôzne odrody, nie jedna). Takže ani jedna z nich to určite nie je. Určiť z Vášho popisu akú hrušku máte v záhrade je nemožné. Jednou z mnohých možností je Lucasova. Čo sa týka toho... celý příspěvek >
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 4.12.2017
Pán Hlavatý robíte z Nojabrskej kompóty? Ako je to s černaním plodov u tejto odrody po rozkrojení plodov?  Je Nojabrskaja  odolnejšia na chrastavitosť plodov a hrdzu hruškovú? Máte veľmi pekné plody.
Farely - Farbaly - Farhial, 29.8.2017
Myslím že je to len dobre že sa začali predávať aj takéto neskoré-pozdní odrody marhúl.Začiatkom osemdesiatych rokov boli dostať u nás len odrody Maďarská, Velkopavovlická ktoré dozrievali súčasne a neskôr k nim pribudla rannejšia Karola.Teraz sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika