Příspěvky uživatele - 212.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky pro 2017, 29.3.2017
Tak jsem dal na vaši radu a pomohlo to... Cca po 8 dnech jsem viděl téměř u všech semínek klíčky, včera jsem to jemně zasypal substrátem a trochu zvlhčil... Nyní tedy uvidím, kdy vylezou... Děkuju za radu, snad to jen není moc pozdě, abych je mohl v... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 21.3.2017
Rád bych je dal do místa s vyšší teplotou, ale jaksi nemám kam... Radiátory nemám, topíme podlahovým topením, teplota podlahy tak do 26 st a netopí se furt... Mám je na kuchyňské lince u jižního okna, takže pokud svítí sluníčko, teplota je asi... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 20.3.2017
Děkuju za radu, je pravda, že jsem o této variantě taky přemýšlel... Sice se mi zdá už docela pozdě na výsev paprik, ale zkusím to...
Papriky pro 2017, 20.3.2017
Děkuji za radu, zkusím to, i když si myslím, že vlhký ten substrát je tak akorát... Snad se brzy ukáže nějaký náznak klíčení...
Papriky pro 2017, 20.3.2017
Zdravím zkušené pěstitele paprik, letos poprvé zkouším papriky (s rajčaty mám již několikaletou zkušenost)... Vysel jsem semínka paprik do sadbovače 24. února, výsevní substrát, pořád provlhčeno, teplota 23-24 st. Do dnešního dne (je to 24 dní od... celý příspěvek >
Vyklíčený meloun, 15.6.2015
Zdravím, stala se nám taková věc, že nám na špatném místě vyklíčil a roste meloun. Vyrostl patrně z vyplivnuté pecky. Půjde ještě teď přesadit? Přežije to? Přece jenom těsně vedle přístřešku na auto ho nechci nechávat... Díky. J.
Spirála na rajčata a okurky, 28.5.2015 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek
Spirála na rajčata a okurky, 28.5.2015 Obsahuje fotku
Mám také slabší spirály 7 mm, tak jsem udělal takovou síť z vázacího drátu a vše přikotvil kolíky do země, víc na obrázku (snad to bude dobře vidět)... Vypadá to, že vše drží a ani se to nehne... Uvidíme co s tím udělá úroda...
Kdy začít sekat?, 31.10.2014
Pánové, díky všem za rady... Ze všeho mi vyplývá jediné - nabrousit sekačku a vyrazit... Napoprvé sesekat o max třetinu a příp. za 2 týdny posekat znovu na celkovou výšku cca 5 cm. Trávník je směs jílku, kostřavy a lipnice a vysetá poměrně hustě. Mám... celý příspěvek >
Kdy začít sekat?, 15.10.2014
Díky za radu, tak nějak jsem si to i myslel... Asi tedy počkám na přelom října a listopadu, kdy se to má trochu zlomit a pak posekám. Ty 2-3 cm by mohl trávník za ty dva týdny ještě stihnout... Jedná se cca o 600 m2, budu pořizovat novou sekačku...
Kdy začít sekat?, 15.10.2014
Zdravím, cca před měsícem jsem zasel nový trávník a díky počasí hezky vyrašil a již teď má okolo 7-8 cm. Původně jsem chtěl sekat až na jaře, ale když to teď vidím, tak nevím... Nečekal jsem, že tak rychle vyroste... Mám tedy počkat do jara nebo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika