Příspěvky uživatele - 222.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 24.3.2017
Konzultovala jsem něco ve firmě SEMO, prostě jsem měla dotaz na nějakou zeleninu, a jen zlehka jsem si posteskla, že mi nevyklíčilůa semena rajčat Tornádo a pomalu mi klíčilaí paprika AMI. Paní mě požádalo o číslo šarže a i když jsem zdůraznila,... celý příspěvek >
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 20.3.2017
Vladimírre, díky za Vaši radu, naivně jsem si myslela, že se to pěstuje a šlechtí někde na Moravě... Prosím, múžete dát nějaké odkazy na zahraniční firmy? Z USA Vám pošlou semena? Múže je tedy člověk i dovézt, pokud tam má... celý příspěvek >
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 19.3.2017
S pěstováním začínám, a proto vítám téma, od koho nakupovat semena. Kromě výše uvedených jwěr vidím, že Hornbach nabízí asi svou značku FloraSlef. Zajímalo by mě, zda nakupujete semena přímo u šlechtitelů (Semo, Moravoseed, otázka je, jestli... celý příspěvek >
Množení buxusu, 24.4.2016
JP, hezká a užitečná úvaha, děkuji, mám řízky pod skleničkami na lodžii, ale když čtu, za jak dlouho, kolik času a práce atd., tak myslím, že jediný přínos bude případně, zvádla jsem to i já:-) JR
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika