Příspěvky uživatele - 42.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nenáročné jabloně, 16.3.2017
Jednoodrůdové stromy vypadají mnohem lépe, ale neměl bych možnost vyzkoušet velké množství odrůd. Možná byste 2 - 3 experimentální jablůňky na zahradě uživil .
Nenáročné jabloně, 16.3.2017
Letos budu mít teprve třetí úrodu, na nějaké hodnocení je brzy. Na A2 moc do růstu nežene, ale ochotně vytváří krátký plodný obrost. Strupovitost ani padlí jsem zatím nezaznamenal. Eufemisticky malou (pro Vás bude zřejmě velmi malá ) velikost... celý příspěvek >
Nenáročné jabloně, 16.3.2017
Já zase jablka 150 - 250g považuji za střední. Letos schválně plody Muškátové r. zvážím, protože těm 85g se mi nechce věřit.
Denár, 16.3.2017
Poznat podle vzhledu Denár od Goldenu je nesnadné. Sladká chuť a rok zakoupení mě trochu matou, protože v roce 1986 byl ve školkách výběr žlutoplodých odrůd minimální. Upřímně - žádný tip nemám.
Mech v trávníku, 7.4.2013
To je no... Nečekaně
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika