Příspěvky uživatele - 19.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Campanula zvonek nevěsta, 30.7.2008
Teda Karlosi, tak já doufala jak mě pochválíte, že se o ni dobře starám, že jsem ji dobře přezimovala atd... a nic!
Campanula zvonek nevěsta, 29.7.2008 Obsahuje fotku
Karlosi, Karlosi tak to jste mě dostal.Ty lat. názvy to je pro mě děs a hrůza.Ale je to mučenka kterou koupíte v každém marketu.Asi žádná vzácnost, ale radost mi dělá, otvírá jeden květ za druhým a pořád nacházím nové výhony s poupaty.Foto tady jedno... celý příspěvek >
Mám taky koťata, 29.7.2008
Tak že Vy jste takový kočičí táta.Přesně vím o čem píšete.ten náš první vypiplánek chodí na zapískání a od psa odkoukal aportování A víte co mi hrozně vadí, když majitelé zvířete mají dojem, že si jejich chovanec musí nechat všechno líbit.Nemyslím... celý příspěvek >
Mám taky koťata, 29.7.2008
Nooo, náramný fešák. Tak ať vám to kamarádství vydrží co nejdéle.
Mám taky koťata, 29.7.2008
Alí, díky jsou fakt mazlíci.U nás se zvířátka mají dobře, co se týče krmení a zdrav péče.Není mi líto peněz protože člověk kolikrát utratí za věci které v podstatě nemají až takový smysl.Když jsme se přistěhovali a já na vesnici v Jednotě začala... celý příspěvek >
Mám taky koťata, 29.7.2008
Děkuji, ale ony jsou všechny mláďata krásný, matka příroda to uměla zařídit!!
Mám taky koťata, 29.7.2008 Obsahuje fotku
Ahojky všem milovníkům koček, hlavně zdravím Danielu, Lucku a Mílu.Lucko, Vaše kočky jsou krásné, je vidět, že jsou to opravdu domácí mazlíci.Paní Mílo já to samo pochopila. Ale nevěřím tomu, že by něco takového vzal náš pantáta navědomí.Uvidíme... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 29.7.2008
Kvete a jak krásně počítání poupat jsem nechala při čísle 26.
Campanula zvonek nevěsta, 25.7.2008 Obsahuje fotku
Ahojky, dovolte abych se pochlubila se svým zvonkem.Letos mi dělá radost.Jen mě mrzí, že k nevěstě nemám ženicha.Ale snad jej časem seženu.
Kočka ničí mou práci? Koťata, 25.7.2008
Starý není, je to 5měs.štěně s váhou1.10kg.Jednou se s ním dcera vydala na procházku do sadu, jdou s přítelem a povídají si, psisko za nima skotačí, a pak se dcera otočila a zahlédla našeho kocoura jak se tiše plíží trávou a chystá se ke... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci? Koťata, 25.7.2008 Obsahuje fotku
Paní Mílo, ať chceme nebo ne, vstoupí nám do života a jsou to členové rodiny.Jak by nám nemohlo být smutno když nás opustí.Ale veseleji, kokři jsou krásní, kdysi jsem taky chtěla černého, ale nevyšlo to.Dcera si pořídila malýho dobrmana, Pražskýho... celý příspěvek >
Povídání stále o kočkách, 25.7.2008
Danielo, díky sned se zadaří, ale je to ještě moooc daleko.
Kočka ničí mou práci? Koťata, 24.7.2008 Obsahuje fotku
Milá Danielo, vůbec, ale vůbec se Vám nedivím.Já obrečela i každýho křečka co jsme doma kdy měli.A po té naší první fence která je už víc jak rok v psím nebíčku, tak po té je mi dodnes smutno a občas mi ještě slza ukápne, když si na ni vzpomenu.Ještě... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci? Koťata, 22.7.2008
Na vesnicích je to asi všude stejné.U nás je to taky tak.Skoro každý barák má svoje kočky a kotě vám hned nabídnou.Když jsme sem přišli a ujmuli se našeho kocoura co by nalezence, tak aspoň tři najbližší sousedé mi říkali, že když jsem chtěla koťátko... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci? Koťata, 22.7.2008 Obsahuje fotku
Budeme stavět boudičky.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika