Příspěvky uživatele - 49.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký štěpkovač nebo drtic, 15.3.2017
Moje stiga válcová se určitě původně jmenovala štěkovač, protože vyrábí válcové štěpky a nožová byla drtič, protože to nasekala na drť.Ale dnes to obojí na ofiko stránkách nazývají drtičem s tím rozdílem, že nožový je vysokoobrátkový.A ten válcový má... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač nebo drtic, 15.3.2017
Mám válcový štěpkovač od stigy, výkonově vyhovuje, silnější větve jdou už na topení.Výhody: servis, tichost,samovtahovatelnost, manipulace,cena.Nevýhody: uvítal by jsem vhodnější nádobu, dávám pod to zednický kýbl.V poslední době beru vozejk a... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 15.3.2017
M2t opravdu hodně karbonuje, stačí se držet oleje pro zahradní techniku, ten červený stihl je dost dobrý pro Vaše použití nejlepší, o malinko lepší by měl být polosyntetický od oregonu a vrchol je syntetika od stihlu-zelený(např.).Teoreticky lze s... celý příspěvek >
Rozestup v živém plotu - buksus a ptačí zob, 14.7.2014
Tak to tam dávám po 40 cm. Je to asi 20 m živého plotu bezprostředně za suchou zídkou. Kdybych tam dal jen buxus, bude to vypadat jako hřbitov, kdyby jen panašovaný ptačí zob, bude to celou zimu holé a průhledné. Občas do toho ještě přihazuji... celý příspěvek >
Průměr hadice k zahradní vodárně, 27.3.2014
Většina presscontrolů nemá nastavení vypínacího tlaku. Tlakové spínače mají rozsah podle tlakové řady spínače (nejobvyklejší je 2 až 3,5). Do 25 metrů by tedy měla stačit 1/2" (pozor, některé levné hadice- tmavozelené- mají ještě menší průměr), na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika