Příspěvky uživatele - 104.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje první jablon - řez?, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Tak ta slivon je asi 30ti letá višen po lonském napadení moniliozou jsem ji chtěl porazit ale letos ožila a zrovna nádherně kvete ale výhledově pujde... šlo mi oto jestli na m7 která je spíše vzrustnější pujde vypěstovat štíhlé vřeteno a udžet ho v... celý příspěvek >
Moje první jablon - řez?, 18.4.2017 Obsahuje fotku
ještě z druhé strany
Moje první jablon - řez?, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Karneval na m7 vysazen letos na jaře, mám v umyslu pěstovat jako štíhlé vřeteno, provedl jsem řez - je to tak správně nebo mám řezem upravit?Vladimír.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 31.3.2017
Dotaz-mohu použít Signum na strupovitost meruněk a v jakých termínech ošetřit děkuji Vladimír.
Rozkvétání 2017 M+B, 29.3.2017
Třebovice, stojí chráněný pravidelně vyhnojeným skleníkem a bere si živiny z něj... je 7 letý... do týdne čekám kvetení asijských slivoní fortuna+kometa+některé broskvoně.
Rozkvétání 2017 M+B, 29.3.2017
nepřehodil, neošulili,tím jsem si jistý mimo jiné dobou zralosti atd..tak mě napadá nedávno jsem pod Karolou objevil 2 nory velikosti asi 5 cm, nalil jsem do dír tak 100 l vody a už se nic neobjevilo - muže to mít vliv na počátek kvetení?
Rozkvétání 2017 M+B, 29.3.2017
Je normální, že mi začíná kvést Bergeron a u Karoly to vidím až tak za 14 dní?Poloha Ostrava.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 14.3.2017
Ano, panu Hlavatému je třeba vyjádřit velký respekt k jeho práci, zahrádkařím už 20 let ale na takové výpěstky si musím jěště počkat.Vladimír.
Rosana zatracovaná, 2.10.2016
Mám Rosanu, Desert,Melodii a Bláhovo oranžové každé chutově hodně odlišné a všechny nám moc chutnají, líbi se mi ta ruznorodost, nemá smysl dělat nějaký žebříček nej, i v rodině momentálně nedělají rozdíly mezi Desertem a Rosanou..
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 13.7.2016
Máte zkušenosti s odrudou Pak Choi?
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 8.3.2016
Taky mám zasazen špičák ořechu, po určení výšky kmínku kolik nechat pupenu k zapěstování správné koruny: Děkuji P.V.
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
A jak to dělali naší předci bez závlahy na poli, samozřejmě loni byl extrém ale jinak?
Karola, 15.7.2015
Karolu ochutnám nejdříve o víkendu, už ted mohu říct, že plody jsou o hodně větší než loni a přitom jich není méně.lokalita Ostrava Vladimír.
Melodie, 12.3.2015
Odruda doporučená pro diabetiky..
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 12.2.2015
Co máte všichni s tím *do pusy* šak i ta kořala je do pusy.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika