Příspěvky uživatele - 11.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleomac - dobrý, 14.3.2017
Osobně dávám moutfield za příklad dokonale zvládnuté obchodní strategie.Do obchodu vejde zákazník s prvotní myšlenkou koupit si pilu na doma za 8tis. a odchází s pilou za 12tis.+lišta+řetěz+kanystr+olej na lištu+olej do benzínu+rukavice+chrániče...... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 14.3.2017
Osobně to vidím tak, že problém oleomacu je v nastavené ceně.Není přeci možné, aby něco, co má třetinovou hodnotu mělo rázem srovnatelnou kvalitu jak mávnutím proutku, pokud se tato cena třikrát navýší.Nejde proto srovnávat podle ceny.Oleomac se... celý příspěvek >
Stihl - Oleo Mac, 13.3.2017
Nejen dobrá hláška: u stihli se sem tam objeví zmetek, u oleomacu sem tam dobrý stroj.Musím to potvrdit, ač křovinořezy od oleomacu jakžtakž jedou, tak pily jsou katastrofa.Kdo má využití na benzínovou pilu a nestačí mu elektrická, tak i malé pilky... celý příspěvek >
Výběr drtiče větví, 13.3.2017
Takže sháníte nožový drtič, do kterého musíte po celou dobu drcení větve tlačit.A neuvažoval jste o válcovém či šnekovém, kde funguje samovztažný systém a díky zpřevodování nemusíte tak řešit výkon?
Výběr vertikutatoru, 13.3.2017
Tak jestli mě paměť neklame, tak briks zvládal svahové stupně jen do 25,výše to uměla jen honda.Mám obě značky motoru, ale ne ten Váš model.
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
To by musela být nejspíše botička jako na autě-se středem.Já mám metr do země zazděný sochor, na něm oko z pásoviny 15x80 a k němu zamknutý stroj za střed lanovým zámkem na motocykly průměr 40,délky 1.5 m, když by nevyšel, jdou dát dva.Křovinořez mám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika