Příspěvky uživatele - 47.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 10.3.2017
Ked ho chcete zdrzat, tak odmontujte kolesa a kazde skryte na samostatne miesto :D Ale aby to nakoniec viacej neobtazovalo vas ako zdrziavalo zlodejov
Dolmar PS7910, 16.2.2017
Tak to ja som si ten krap od AL-ko, čo sa tváril ako krovinorez naozaj nafotil :D naśtastie som ho už vymenil za menśí a ľahśí Stihl a s úplnej radosti, že som menśím a papierovo slabśím strojom urobil raz tolko roboty som si ju aj odfotil :D :D... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 16.2.2017
J som na tom tiež podobne, mám síce len starú PS45, ale na moju prácu okolo domu a v záhrade mi bez problémov staćí. Zatial za tie roky som s ňou nemal problémy, na čo je stavaná to zvláda, takže sa radím medzi spokojných zákazníkov.  Každá... celý příspěvek >
Dolmar PS7910, 16.2.2017
To ja som zase asi tiež ovplyvnený dnešnou dobou a tiež si fotim na telefón všetko čo sa mi podarí urobiť, či už v dielni, záhrade ale aj inde :D :D :D
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika