Příspěvky uživatele - 11.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeval, 17.7.2018
Pane 151 215, vy si vybníráte meruňky podle kritérií, kterým úplně nerozumím. Je to podobné jako byste chtěl poradit jaké květiny pěstovat - zda sněženky, pivoňky nebo chryzantémy podle toho, které je třeba nejvíc zalévat. Anebo zda zasadit jabloň... celý příspěvek >
Prvni moje uzeni, 10.3.2017
I kdybyste dělal v lomu, bude to stejný Mirek chtěl říci, že v lomu by nástroje k nástřiku masa nedostal.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 10.3.2017
Naprosto souhlasím. Dokonce považuji rozumné používání chemie v zemědělství za - když ne zcela nezbytné, tak vhodné a účelné. Když si vzpomenu na zahrádkaření v minulém režimu, tak jedním z důvodů, kterým zahrádkáři argumentovali, bylo: "Chci mít... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 3.10.2016
Šampion si svoje hvězdné období odbyl v 70. a 80. letech minulého století. Tehdy znamenal malou revoluci. Velikostí, chutí, i malými nároky na teplo. Určitě to ani dnes není špatné jablko, ale jeho dobré vlastnosti nejsou tak dobré, aby odolaly... celý příspěvek >
Okurky - skvrny na listech, 9.7.2016
Klopuška napadá hlavně mladé výhonky rostliny, bývají i deformované plody, zde se nic takového neděje, výhonky jsou netknuté, plody ok. Třásněnka by to podle obrázku být mohla, ale na skvrnách nejsou zbytky trusu (vůbec nikde), takže třásněnka to... celý příspěvek >
Okurky - skvrny na listech, 9.7.2016
Sluncem to dle mého názoru není... ještě nebylo pořádné teplo a loni bylo v tom samém skleníku přes léto pravidelně okolo 45 stupňů a okurky byly ok (jen jsem pak v srpnu musel bojovat se sviluškami). Navíc jak jsem psal, hned vedle postižené roste... celý příspěvek >
Okurky - skvrny na listech, 7.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, prosím o radu, co způsobuje fleky na listech (viz obr.). Trápilo mě to už loni a letos je to tu zase, během sezóny rostlina normálně roste (i když pomalu), plody jsou v pořádku (bez deformací a vad), ale není jich moc. Měl jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika