Příspěvky uživatele - 228.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dehybridizace rajčat, 4.12.2017
Skoda, ze nam to tu od dehybridizace uteklo uplne jinam. Ja jen dodam, ze je to pro me samozrejme taky spis pokus a nevzdavam se pestovani i dalsich odrud, jejichz seminka jsou levna a chutnaji mi. Kazdopadne nez jsem zacal s timto pokusem,... celý příspěvek >
Muchovník, 31.10.2017
S presne takovouhle cedulkou a mulcovaci "rohozi" jsem taky koupil jeden muchovnik v hornbachu. Nejhorsi odpad. Absolutne nepozivatelne a s kvalitnimi odrudami nesrovnatelne. Snad Vam z toho nevyroste to same.
Jeřáb Kubovaja - zkušenosti?, 29.10.2017
Diky za cennou odpoved. Mozna zkusim oba. Jinak hodne tech vyjmenovanych od Vas jsou nejaci mezidruhovi/mezirodovi krizenci. Ale pokud vim, nekde jsem cetl, ze Businka je potomek jerabu Kubovaja. Jestli ta nebyla ok, tak Kubovaja asi tak ynebude... celý příspěvek >
Jeřáb Kubovaja - zkušenosti?, 29.10.2017
Dobry den, posilhavam po jerabu Kubovaja. Pokud ho nekdo ma, muzete se podelit o zkusenosti s pestovanim? Hlavne me zajimaji vlastnosti plodu. Da se pestovat i na primy konzum? Diky.
Kamčatská borůvka - lonicera, 16.5.2017
Co to je za odrudu?
Tresen Debora, 27.3.2017
Diky moc. Co jsem se docetl me potesilo.
Tresen Debora, 26.3.2017
Ahoj, pred par dny jsem celkem dost unaveny zakoupil tresen Debora v jednom popularnim online zahradnictvi. Asi to bylo unavou, jelikoz jsem pozdeji zjistil, ze o te tresni vlastne nic nevim. Pokud by k ni mel nekdo vice informac ci zkusenosti,... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 7.3.2017
Dobry den pane Penicka, Ty nadoby s rizkama mate celou dobu oterene? Resite vlhkost vzduchu okolo rizku? Diky. Luboa
Křovinořez Al-ko BC 4125, 13.6.2016
Tak kamarade kecas pekny hlouposti. Ja to BC 4535 mam a musim kazdy rok a pul kupovat zapalovani a co pises o cene tak mne stal bez mala 10000kc v Hornbachu a servis??? To ti psat nebudu to uz bych byl moc sprostej a dily? To se uz nebudu vyjadrovat... celý příspěvek >
Vyvýšené záhony, 17.3.2016
Dobrý den Zdenku... jak davate vrstvy při zakládání záhonu??.děkuji Petra
Vyvýšené záhony, 17.3.2016
Dobrý den... dáváte do záhonů také geotextilii?  Děkuji petra
Určení názvu, 24.8.2015
Mám podobnou skalničky, trochu jiný odstín zelené. Ta moje je mateřídouška taková jakoby plstnatá. Je to nezmar máme jí na schodech a šlapeme po ní. Eva
Dřevěné pražce jak ošetřit?, 8.8.2014
Je třeba si uvědomit jak dlouhý životní cyklus má fauna o které hovoříte v porovnání s člověkem a od toho odvozovat možnosti akumulace toxických látek v organismu... P.H.
Oranžové strupy na meruňce, 4.8.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, jako naprostý amatér bych měl dotaz - na meruňce se mi tenhle rok objevily takovýhle oranžový strupy a napadený postupně odemírají (aspoň to tak vypadá). Chtěl bych se zeptat, o co se jedná, případně jak to řešit. Díky za rady.
Cambria orchidej, 10.6.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, po odkvětu cambrie mi zežloutl stonek od květů. Je to normální? mám ho odstřihnout? Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika