Příspěvky uživatele - 34.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už vám leze podzimní česnek?, 7.3.2017
5 řádků jedne odrůdy je venku, pár jich je cca 10 cm vysokých, ostatní pouze špičky. Druhá odrůda ani špička. Sázeno cca v 2 polovině listopadu. 550 m.n.m. M.
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 27.9.2016
Oprava: lístků bobkoveho! 0
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 27.9.2016
Dobře naložené libove, krkovice i plec a bez kosti mi vydržela přes rok, potom jsme ji snědli. Myslím, že by vydržela až 2 roky. Je však dobré maso vyudit koncem října, příp.v listopadu, pověsit na studenou půdu, aby vetrala. Během zimy a hlavně na... celý příspěvek >
Vytahla rajčata, 2.3.2014
Děkuji moc, já jsem je mezitím přesadil tak že jsem je položil zešikma a nechal koukat jen cca 1-2cm pod lístky. Zítra se podívám jestli mají v obchodě ty odrůdy co jsem sel a pokud ano, tak je zaseju ještě jednou - jen abych pak neměl rajčatovou... celý příspěvek >
Vytahla rajčata, 2.3.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně vysetých rajčat. Vyseto 25.2 do substrátu a měl jsem je celou dobu na poličce před oknem. Okno je na západní stranu a do dvora, ale jinam je nemám kam dát. Podle toho jsem tu vyčetl se tak vytáhly z nedostatku světla - ale co s... celý příspěvek >
Agzat, 14.2.2014
Jde koupit poloosy na Vari pro 3 rozteče, které mě pasují i na Agzat. Je k tomu pak samozřejmě potřeba patřičný svorník. Jde koupit nové nebo v bazaru.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika