Příspěvky uživatele - 159.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev paprik do kelímku, 13.3.2017
A není na papriky v půlce břřezna jaksi dost pozdě?
Rajčata 2017, 7.3.2017
A jak to funguje, vypadá to dost dobře!
Sloní česnek, 20.1.2017
Je to pórek!
Grilování na skle - nová dimenze, 18.9.2016
Lipnická šedá žula Vlastnosti Objemová hmotnost 2650 kg/m3 Nasákavost 0,28% hmotn. Pevnost v tlaku 229 MPA Pevnost v ohybu 16,6 MPa Obrusnost 2,18 mm Koef. mrazuvzdornosti 0,77
Grilování na skle - nová dimenze, 18.9.2016
Nejedná se o sklo, ale o sklokeramiku. Sklokeramická deska se vyráví ze speciálního tabulového skla, které se zahřeje na teplotucca 600 stupňů C a pomaličku, velmi pomaličku se řízeně ochlazuje, tím dojde k růstu krystalů a vzniku sklokeramiky, která... celý příspěvek >
Rajčata - choroba či nedostatek výživových prvků?, 26.7.2015
Na podzim je nutno ošetřit plochu dusíkatým vápnem a poté rajčata jednou za cca 10 dnů stříkat wuxalem a je po problémech!
Podnož Viktor, 14.3.2015
Taky by mne to zajímalo!!!
Kolik utrácíte za semínka?, 3.1.2013
Mohl by jste sem dát link na ty e-shopy, prosím? Děkuji! J.
Ovocnářská školka poblíž Jihlavy?, 15.3.2011
Vysoké Studnice u Jihlavy/směr na Velké Meziřičí/ Sázava /pod Křemešníkem/ Nové zahradní centrum /výpadovka na Pelhřimov -od 19-03-11/ Baumax Jihlava /ceny nyní zhruba stejné jakov zahradnictví/ Přeji spokojený nákup!!!
Zamyšlení nad přípravou kvasu, 28.11.2010
Pane Vysloužile, díky,to je jako učebnice!!!
Založení skleníku, 31.3.2010
jsem zahrádkář začátečník a koupil jsem si skleník.Potřebuji poradit, jak jej orientovat a jak jej založit.Skleník je od firmy Korbel z polykarbonátu.Na místě, kde bude stát je nyní tráva.Děkuji všem za radu!!! george
Roubování melounů a okurek, 18.3.2010
Perfektní, jednoduché,fantastická myšlenka!!!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika