Příspěvky uživatele - 114.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rašelina do jezírka, 25.8.2016
Tak se podělím o druhé reakce, Po čtyřech dnech jsem přidal trochu dřevěného uhlí -lopatu-do pytle s rašelinou a asi deset litrů nové rašeliny. Nechci dávat dalších sto litrů rašeliny, když voda vypadá s pH dobře, ráno někde kolem 7,1-7,4. Večer zase... celý příspěvek >
Rašelina do jezírka, 23.8.2016
Tak se podělím o první reakce a 100 litrů rašeliny v cca 50-60 m3 vody po čtyřech dnech začalo doufám reagovat a pH se snižuje. Bohužel nevím z jaké hodnoty, mám kapátkový měřič a končí na 7,4. Před 4 dny měrka nebyla zelaná, ale... celý příspěvek >
Jaká odruda dýně to je?, 21.8.2016
Může to být gigant nebo hokaido. Giganty lety zdegenerují, pokud se používají semena pořád dookola z výtěžků.
Rašelina do jezírka, 19.8.2016
Pěkný den, vracím se ke staršímu tématu. Bojuji s vysokým pH v jezírku. Napustil jsem ho studniční vodou a mělo vysoké pH. Už mám v jezírku nějaké kytky, nějakou vodu jsem upustil a dolil vodou s nižším pH. Dnes jsem dal do dvou pytlů rašelinu a... celý příspěvek >
20 Malých ratlíků, 17.8.2016
stížnost na obec nebo město, hygienika atd.
Kde sehnat dafnie, 16.8.2016
Perloočka, dafnie najdete v každém rybníku. Jdou tuším proti větru, tak jestli je nechytnete na jednom břehu, bežte na protější. Výhodný artikl to asi není-100 ml za dvacet korun, suší se na zimu nebo sušené někdo používá, protože se bojí zavlečení... celý příspěvek >
Poraďte jaké kvasinky, 15.8.2016
Droždí nechcete, ale je to jistota.Zahřát drť z ovoce, přidat kvasnice a až začnou pěnit a nabývyt... za dva dny je vmíchat do sudu.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 14.8.2016
Kdo má zkušenosti se zeolitem a pH, co zeolit s pH provede? Prosím aby se nevyjadřovali teoretici, ale praktici.
Úhyn ryb v zahradním jezírku střední velikosti, 12.8.2016
S tou vodou je to složitější.Jezírko mám asi 70m3,ale napustil jsem asi 20m3 a dal startovací bakterie a pomalu dopouštěl, tak kubík až tři za den.Když jsem pouštěl ryby, tak bylo asi 30m3. Bakterie asi dva týdny v tom nej vedru a pak ryby.Stále... celý příspěvek >
Úhyn ryb v zahradním jezírku střední velikosti, 12.8.2016
Mám vysoké pH, že hynou i líni, co něco vydrží, čím snižujete pH, díky.
Úhyn ryb v zahradním jezírku střední velikosti, 11.8.2016
Zdravím, docela čerstvé jezírko, voda ze studny.Po napuštění línků za tři dny plavou pod hladinou a bělají od ocasu.Konce ocasů jakoby olámané.Část už uhynula.Myslíte, že amoniak?
Sterbinovy filtr, 10.8.2016
Pěkný den, díky za reakci. Je mi jasné, že nerezové síto se taky zalepí. Jak často ho čistíte oproti tkanině? Neuvažoval někdo o tkanině s ostřikem? Díky, psal jsem email na to síto...
Chystat sudy na nepříliš vhodné hrušky?, 9.8.2016
Kupodivu nejlepší hruškovice, ale mohla to být náhoda, že za dva dny většina dozrála, dále pak musíte hrušky uhlídat-dobublají a okamžitě do palírny.
Ovce prostrkává hlavu pletivem, 8.8.2016
Náplastí přivázat tyčku napříč hlavou k růžkům.
Chystat sudy na nepříliš vhodné hrušky?, 7.8.2016
Šel bych do toho, drtiti to můžete i za dva dny, do 100 l kvasu můžete přimíchat při drcení i kilo, dva cukru a kapat to bude.Já mám podobné, opadnou zelené a tvrdé a postupně v bedně dozrají, některé za den, jiné za tři, jiné shnijí. Drtil jsem je... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika