Příspěvky uživatele - 18.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zemina do skleníku, 5.3.2017
Keď si pozriete na stránke, ktorú Ste uviedli pod ponukou: "Zeminy, substráty, kompostování / Seznam přijímaného biologického odpadu" - zistíte, čo všetko môže obsahovať taký substrát (rôzne kaly, odpady...), tak to by som si do záhrady... celý příspěvek >
Zemina do skleníku, 5.3.2017
Dobrý deň, po mojej zlej skúsenosti s kupovaným substrátom by som neodporúčal navážať si do skleníka kompost, ktorý môže obsahovať zvyšky po herbicidoch. Tak si akurát pokazíte úrodu - napr. rajčiaky sú veľmi citlivé na herbicidy... už tu o tom bolo... celý příspěvek >
Růžičková kapusta za 1 rok, 5.3.2017
takže keď sa prvom roku pozberajú ružičky, v druhom už nové nevyrastú, alebo mi rastlina, ktorá prežila zimu bude pokračovať ďalej v ráste do výšky a tvoriť nové ružičky? A keby sa v pazuchách nechala časť hlúbika (nevylomila ručne, ale odrezala... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika