Příspěvky uživatele - 186.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už vám leze podzimní česnek?, 4.3.2017
Cesnek moreny (sulkou v zari, pred sadbou jeste pouzit rovral), sazeny koncem listopadu ma cca 3 cm. Plzen, 360 mnm.
Plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka?, 11.11.2015
No fakt je, ze travnik (spise jen cosi jako zelena plocha), jez jsme meli vice nez 30 let tyto problemy nemel :-) Jem spokojena s VV2. Nejvetsi zatez v mem podani je vicemene jen pojizdeni sekackou...:-)  Jen kdybych byvala nebyla vysela... celý příspěvek >
Plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka?, 8.11.2015
Dobry vecer, Martine, dekuji za reakci. Zkusim po tydnu pouzit Rovral.Pokud vim, je vhodne Ortivu zamenovat, nebot plisne se mohou stat resistentni. Preventivne jsem provadela postrik jiz v zari. Chtela jsem jej sice nejdrive vycesat, ale nechci... celý příspěvek >
Plíseň v trávníku - plíseň sněžná nebo kornatka?, 8.11.2015
Zdravim zdejsi travnikare s prosbou o pomoc. Opet se mi po roce v travniku objevila plisen - bile chomacky. Jeste pred tydnem zadne znamky napadeni, travnik krasne zeleny a husty. Vloni se objevila v priblizne stejnou dobu. Dnes jsem postrikala... celý příspěvek >
Japonský javor, 1.5.2015
Dobry den, mela jsem stejny problem vloni. Postrikala jsem jej mospilanem a stromek byl v poho. M
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika